• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Vsro Web Panel

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Pulsez
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Pulsez

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Şub 2013
Puanı
3
jyhl8.png

Speedy Share

MediaFire

Virüs Total

Moderatörün son düzenlenenleri:
Eline sağlık kardeşim.:)
Önemli değil =)

----------

SQL ye kod okutmamız gerekiyormu ve rank falan nasıl ayarlanıyor bilgilendirir misin? ben beğendim paneli deniyebilirim.
Dademin anlattım ama yorumumu silmişsiniz configi ayarlarsanız yetiyor sadece. Corenın ıcındeki .iniyi elleme o saten configden çekiyor. Resim olarakta ( rotator,img ve images ) klösüründen edıt yapabılırsın.

Login sistemi çalışmıyordu sanırım yabancı bir siteden indirip denemiştim logine tıkladığımda 404 not found diyordu. ?

Önemli değil =)

----------

Dademin anlattım ama yorumumu silmişsiniz configi ayarlarsanız yetiyor sadece. Corenın ıcındeki .iniyi elleme o saten configden çekiyor. Resim olarakta ( rotator,img ve images ) klösüründen edıt yapabılırsın.
iyi, güzel, hoş, ellerine sağlık ama Türkçe ye sahip çıkarsan daha güzel olacak.

Kardes db ye sql dosyaları okutmakmı lazım hata veriyorda bir config dosyasını editleyip örnek olarak ta koysan sana zahmet kardes ... :)

Login sistemi çalışmıyordu sanırım yabancı bir siteden indirip denemiştim logine tıkladığımda 404 not found diyordu. ?
Yarın kontrol tam anlamıyla kontrol edip eğer öyle bir hata ile karşılaşırsam düzeltip tekrar koyarım.

----------

iyi, güzel, hoş, ellerine sağlık ama Türkçe ye sahip çıkarsan daha güzel olacak.
Türkcem iyi değil kusura bakma ^^

Kardes logınde problem var bunu tam olarak derleyım kurulumunu da bir net eklersen super şimdiden kolay gelsın... :) gzl panel

Edit by Skrillex.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Adam eklemiş helal olsun Tamamlandıgında en çok kullanacagım panel olacak tesekkürler... :)

alıntıdır yazsa nolur yazmasa nolur boşversenize kullanın veya kullanmayın boş yazmayın ya :D

Geri