• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

vSRONPC programına yeni patch

mavi1978

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Haz 2009
Puanı
116
Programın Fotoraflarını yayınlarsanız daha iyi olabilir

bu eklentinin çalışması için bu programın kurulu olması lazım sende

https://www.maxigamerz.com/f724/vsro-gorsel-npclere-item-ekle-ve-yeni-npc-ekleme-programi-206328/

----------

Hocam Çalışmalarınız Süper Beğenerek Takip Ediyoruz Haydi Bastır Nazif :D

teşekkürler kardeş sırada + basma renklerini getiriyorum herşey basitleşecek artık :D elimden geldiği kadarıyla

Hocam Ben programı kullanamıyorum yardımcı olamazmısın? refobjcommona primry key koyamıyorum tablolardan yana sıkıntım var ö.m atarsan sevınırım teseekkurler

Hocam Ben programı kullanamıyorum yardımcı olamazmısın? refobjcommona primry key koyamıyorum tablolardan yana sıkıntım var ö.m atarsan sevınırım teseekkurler

kardeş sadece bu programı istiyorsan imkansız çünkü o programa eklenti kur eklentiyi ekle diğer kısımları kullanma sadece bu eklentiyi kullan
program hata vermez

Tum updateleri tek konu altında toplarsan sevinirim

Bıde ıtem satısı yapan serverlar ıcın ıtemlere blu stat artı basan guzel kullanışlı program yapabılırsen gercekten süper olur yabancıların porgramları gerıde bırak

----------

epf dir ornek olarak foto gosterım Kendı Swrımdan

Bıde ıtem satısı yapan serverlar ıcın ıtemlere blu stat artı basan guzel kullanışlı program yapabılırsen gercekten süper olur yabancıların porgramları gerıde bırak

----------

epf dir ornek olarak foto gosterım Kendı Swrımdan

sırada oda var şimdiki işim + basmada kullanılan renkler program bitmek üzere bu bitince sonraki işim satışlardaki itemlere blue ve + özelliği verme

Son düzenleme:
Geri