• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Vücut geliştirme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan GLaDOS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

GLaDOS

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
58
Videodaki adamın yaptığı hareketleri en kral vücüt geliştirmeciler bile yapamaz bu işin sırrı nedir çok iyi hareketler var

3 ayda o kadar hızlı kas gelişimi ve anormal enerji ile o hareketler normal değil, steroid ihtimali yüksek bence

normal değil olm o şey gibi şu yaramaz veletlere bişi diyolar ya ondan bu herif

Videoların Türkçe altyazılısı olsa çok güzel olurdu :)

Birde fitness yapan herkesin vucudundaki kılları aldırdığını görüyorum bunun sebebini bilen birisi açıklayabilir mi ?

Videoların Türkçe altyazılısı olsa çok güzel olurdu :)

Birde fitness yapan herkesin vucudundaki kılları aldırdığını görüyorum bunun sebebini bilen birisi açıklayabilir mi ?

ne kadar güzel kas ypaarsan yap kıl oldugu sürece pek belli olmaz hatta belli olmaz :D

bu sebepten alıyorlar :)

ne kadar güzel kas ypaarsan yap kıl oldugu sürece pek belli olmaz hatta belli olmaz :D

bu sebepten alıyorlar :)

Bir yerde okumuştum sanırım kılların gelişimine vucud çok enerji felan harcıyor ondan kesiyorlar diyorlardı ondan değil sanırım ?

Bir yerde okumuştum sanırım kılların gelişimine vucud çok enerji felan harcıyor ondan kesiyorlar diyorlardı ondan değil sanırım ?
Onu bilmiyorum ama calısırken vucüd testosteron hormonu salgılıyor buda kıllanmaya yol acıyor. Vucüdda fazla kılda kötü duruyor bu sebepten diye biliyorum ben

Geri