• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Vücutta Ani Sıcaklık Basması

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Xoops
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Xoops

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
18 May 2014
Puanı
14
Dünya'nın en iğrenç hissi olmalı bu durum ve o kadar araştırma yapmama rağmen bir fikir sahibi olabilmiş değilim..

Sorunum şu ki bazen heyecanlandığımda anide sıcak basıyor ve sanki birileri her yerime bir şey batırıyormuş gibi bir şey oluyor bende. İşin ilginç yanı şu ki sadece kışın başlarında ve ilkbahar da olması yazın o kadar sıcak olmasına rağmen böyle bir şey olmuyor daha önce hiç böyle bir şey olmamıştım son 1 senedir böyle bir şey yaşıyorum doktora gitmeye kalktım ama hangi doktora gideceğimi de bilmiyorum.

Başına böyle bir şey gelmiş olan veya bununla ilgili fikir sahibi olan yardımcı olabilir mi ? gerçekten artık çok canımı sıkmaya başladı bu durum.

bahsettiğin durumda terleme görüyorsan hiperhidrozis(bölgesel aşırı terleme) diye geçiyor

aynısı bendede var kardeşim bi çeşit alerji diye düşünüyorum ama doktora gitmedim hiç genel bi alerji testi lazım mevsimsel oluyo sanırım sendede

bahsettiğin durumda terleme görüyorsan hiperhidrozis(bölgesel aşırı terleme) diye geçiyor

terleyecek kadar olmuyor ama sanki sırtıma iğne batıyormuş gibi oluyor.

aynısı bendede var kardeşim bi çeşit alerji diye düşünüyorum ama doktora gitmedim hiç genel bi alerji testi lazım mevsimsel oluyo sanırım sendede

En yakın zaman bir alerji testi yaptırayım ellerim falan nokta nokta kızarıyor, kaşınıyor. Yazın daha çok olacağını düşünmüştüm fakat hiç olmadı. dediğin gibi mevsimsel olmalı.

terleyecek kadar olmuyor ama sanki sırtıma iğne batıyormuş gibi oluyor.

En yakın zaman bir alerji testi yaptırayım ellerim falan nokta nokta kızarıyor, kaşınıyor. Yazın daha çok olacağını düşünmüştüm fakat hiç olmadı. dediğin gibi mevsimsel olmalı.

alerji testi heryerde yapmıyolar sana tavsiyem böyle büyük eğitim araştırma hastanesi varsa onlara başvurman yoksa ordan oraya uğraştırırlar

Kardeş hayatıma tercüman oldun :D

Mesela hiç beklemediğim bi anda hoşlandığım kız bir şey dediği zaman bana böyle oluyorum.

Veya hiç beklemediğim bir anda biri korkutursa felan.

Aniden heyecanlanınca oluyor bana bu :D

Kardeş hayatıma tercüman oldun :D

Mesela hiç beklemediğim bi anda hoşlandığım kız bir şey dediği zaman bana böyle oluyorum.

Veya hiç beklemediğim bir anda biri korkutursa felan.

Aniden heyecanlanınca oluyor bana bu :D

Aynen öyle yaa :D bende kızlarla muhabbete başlıyorum tak sıcak basıyor zor durumda kalıyorum :D birde benim özgüvenim biraz düşük ondan mı acaba :D

aynısı benimde başıma geldi lise3 4 döneminde heycan stres sıkıntı yaptınmı yada kış güneşine cıktınmı sanki sivirce var vücüdunda diken gibi batıyor , Sebebi aşırı yağlanma tende , vücütda günlük banyo yapnamnı tavsiye ederim

Son düzenleme:
Geri