• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

W.O.W - Soru ve Sorunlarınız[Yardım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MaxiGame

I Robot
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Kas 2010
Puanı
106
1zna3py.png

Açıklama :

Yeni Bölüm Hayırlı Olsun .

Tüm Sorun , Soru ve İsteklerinizi Buraya Yazabilirsiniz.

Maxigame | Yönetim​

Moderatörün son düzenlenenleri:
Scroll of Enchant Weapon - Berserking nerden bulunuyor acaba ? Satan bir npc yada questi falan mı var ?

Enchanting-440 ile yapılıyor.Ah de 250-300g arası bulabilirsin, serverine göre daha da artabilir.

[UYARI][/UYARI]Merhaba Ben Bu Siteden Elite Bot Satın Aldım Ama Nasıl Kullanıcagımı Ne Yapacagımı Bilmiyorum Yardımcı Olacak Arkadaslara Simdiden Tesekkurlerimi İletiyorum :)

Şimdi Yeni olarak Cataclysm Geldi Ben oyunu kurdum Cataclysm 4.3.0 Oldu ben Versiyonu 3.3.5 e düşürmek istiyorum bir çözüm yolu varmı acaba?

Cata yeni bi client. 3.3.5 dediğin WOTLK. Düşüremezsin sanırım. Ama emin değilim.

Cata yeni bi client. 3.3.5 dediğin WOTLK. Düşüremezsin sanırım. Ama emin değilim.

Ule Emre şu oyunu öğretcem dedin bi öğretmedin bana ya :S
Ben kendi çapımda ilerledim 44 lv oldum paladin yardırıyo atım eşeğim çoğaldı :D skiller actım oyunda yardım sever arkadaşlar cok sagolsun ^^ yabancılar yardım ediyo hep,bide guillde girdim muhabber ediyoz :D
Soracak çok şeyim varda buraya sığmaz :S 0'dan öğreniyorum mazur görün

Arkadaşlar Molten wow Cataclysm serverda başlamayı düşünüyorum.Cataclysm'de hiç oynamışlığım yok wotlk deydim hep.Irk ve class önerisi olan var mı ? Worgen açmayı düşünüyorum ama worgen a en iyi gidicek class nedir ve o classtaki Wotlk e göre farklılıklar nelerdir ?

dxubf.png

bu hatayı alıyorum europa serverine baglanırken çözümü varmı arkadaşlar

Geri