• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

W-Sonic

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DoNotDie
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

DoNotDie

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
31 Mar 2011
Puanı
7
Merhaba arkadaşlar
Bu program televizyona bakmanıza gerek kalmadan internetinizin olduğu her yerde televizyon izlemenizi sağlar.

VERSION 0.1

[UYARI]Programın Özellikleri;
*25 Televizyon Kanalı
*12 Radyo Kanalı
*Ayar Sekmesi[/UYARI]

Arkadaşlar bu programın ilk versiyonu olduğu için pek fazla özellik koymadım. Bir sonraki versiyonda bütün özellikleri artıracağım.

Programdan Bir Resim

otov8j.jpg

TIKLA İNDİR!

VİRUSTOTAL

VERSION 0.2
[UYARI]
*71 Televizyon Kanalı
*15 Radyo Kanalı
*Yeni Dizayn
*Arkadaşlar programı kapatırken "GÜVENLİ ÇIKIŞTAN" kapatın. Aksi taktirde program arka planda çalışabilir. Eğer "x" işaretinden kapatırsanız CTRL + ALT + DELETE > İŞLEMLER sekmesinden programı kapatın.

[/UYARI]

TIKLA İNDİR !
VİRUSTOTAL

Programdan Bir Resim

27yddo6.jpg

Güncel Link (MediaFire) :

DOWNLOAD

RAR PASS: DoNotDie | MaxiGame

[BILGI]YARDIMLARI İÇİN _DeaLyDeviL_' e TEŞEKKÜRLER[/BILGI]

[UYARI]Bilgisayarınızda oluşabilecek sorunlardan ben sorumlu değilim. Lütfen bilgisayarınıza programı indirdikten sonra güvendiğiniz Anti-Virus programları ile tekrar taratın!...
[/UYARI]

Moderatörün son düzenlenenleri:
Radio'ları başka yere eklersin karışık olmaz bir dahakine ;)

Son düzenleme:
Evet showtv ve kanald çalışmıyor yeni linki birazdan koycam oradan indirebilirsin.

Çok zahmetli işmiş sürekli ip ler değişiyor :D
Nasıl yapıcam ne yapıcam bilmiyorum.

Programa sinema mod'u ekle. Sinema için özel bir form aç. Sadece sinema kanalları şifreli tabi.. Buton'a bastığında ekran büyüyecek, tüm nesneler kararacak gibi.. :)

Mesela kanal D' nin sitesinden canlı izliyorum. Onun ip sini oradan nasıl alabilirim?

Ah bide o sitelerden bulabilsem bende sabahtan beri ona bakıyorum. Hepsi dandik siteler.

Geri