• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

W8 de mbot çalıştırmak ?

KaYZeRSoZZe

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Tem 2009
Puanı
194
Merhaba arkadaşlar windows 8 de mbotu nasıl çalıştırabilirim acaba ? msvcr100.dll hatası veriyor ve ''sistem çağrısına aktarılan veri alanı çok küçük '' diye bir hata veriyor.

hacı o hatayı bilmiorum belki aynı hatadır ama değiştirmişlerdir o dll hatası framework ve c++ yükleyerek düzeltilinebiliniyor.

Salih bir yöntem var denedin mi bilmiyorum. msvcr100.dll dosyasını birinden upload etmesini iste indir ve system32 içine atmayı dene bir de ?

O dll yi al mbotun içine inject et

O exe dosyasının tek işi zaten dll inject başka birşey değil

O dosyayı hem mbotun içine atacaksın hemde system32'in içine atacaksın. Mbotu çalıştırırkende yönetici olarak çalıştıracaksın. Bendede windows8 var ve sorunsuz kullanıyorum böyle.

Arkadaşlar bu sorun bendede var system32 ye o dosyalar ıatamıyorum dosya açık diyor ne yapmam lazım

Deniyorum ama msvcp100.dll hatası veriyor. o dosyayı system32nin içine de atamıyorum erişim iznini kaydedemedim

----------

Deniyorum ama msvcp100.dll hatası veriyor. o dosyayı system32nin içine de atamıyorum erişim iznini kaydedemedim

sağ tıkla - özellikler - uymluluk - win7 seç yönetici olarak çalıştır - çalışır bende win8 kullnıyorum oluyor - eğer o hata varsa update yap bide oyuna

S.a bende sadece sistem cagrısına aktarılan veri alanı cok kucuk hatası alıyorum ne yapmalıyım?

----------

Sorun çözüldü teşekkürler :)

yönetici olarak çalıştırde arkadaşta yptım işe yaradı aynı hatada

Geri