• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

War Of The Immortals Başladım ve Bıraktım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan OrioN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

OrioN

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 Ara 2009
Puanı
251
Arkadaşlar oyuna yeni başladım şu an çok sardı devam etmeyi düşünüyorum bana katılmak isteyen olursa Olympus(West) serverindayım nickim: EsGeSGe iyi günler.

Haritadaya tıklayınca otomatik hareket ediyor bu sayede görevleri çok güzel yapabiliyoruz zaten full görev yaparak level kasabiliyoruz.

xVEM8P.jpg

Son düzenleme:
Oyun çok güzel gidiyordu ta ki 35 lvlde görev bugunda takılana kadar oyunda oyuncu yok denecek kadar az tek başıma oynayacaksam single playerdan farkı ne ki ? Oyunu bırakmış bulunmaktayım. :D

Oyun çok güzel gidiyordu ta ki 35 lvlde görev bugunda takılana kadar oyunda oyuncu yok denecek kadar az tek başıma oynayacaksam single playerdan farkı ne ki ? Oyunu bırakmış bulunmaktayım. :D
Evet isabetli bir karar olmuş çok bozdu zaten o oyun :D

bune lan olm yaşın kaç senin :D git bi pc al şöyle sağlam oyunlar oyna şuna bak hele mariodan ne farkı var :D

Beni çağırıyordu oyuna silkroad'a benzer diye al gördün işte :D
Dur şu an daha iyi oyunlar için durum değerlendirmesi yapıyorum. :D
bune lan olm yaşın kaç senin :D git bi pc al şöyle sağlam oyunlar oyna şuna bak hele mariodan ne farkı var :D
Sen bu türküyü bilir misin ? :D

Yokluk beni mecbur etti
Woiyi ben mi yarattım.
Gençliğimi aldı gitti
Sroyu ben mi yarattım.

Akşam olur gölge basar
Sroyu canım çeker
Ne gelir elden battı sro
Yokluk beni mecbur etti.

Elimde iki tane promo kod var istiyorsan atiyim özel mesajdan. :)

Teşekkür ederim lakin oyunu bıraktım. :)

Dur şu an daha iyi oyunlar için durum değerlendirmesi yapıyorum. :D

Sen bu türküyü bilir misin ? :D

Yokluk beni mecbur etti
Woiyi ben mi yarattım.
Gençliğimi aldı gitti
Sroyu ben mi yarattım.

Akşam olur gölge basar
Sroyu canım çeker
Ne gelir elden battı sro
Yokluk beni mecbur etti.
Teşekkür ederim lakin oyunu bıraktım. :)

KrEvma.jpg

120 level çarım vardı 4 arkadaş gaia serverında baya kasmıştık.20 bine yakın power felan yaptık lakin sıkılıp bırakmıştık 1 sene oldu(Bırakırken herşeyi dağıtıp sildim :D).Diğer arkadaşları bilmiyorum ama ben tekrar bugün başlıyorum eğer başlamayı düşünen varsa benle iletişime geçsin her türlü yardımı yaparım.Oyun hakkında bilgi sahibiyim takıldığınız bölümlerdede yardımcı olurum

----------

Olypmus da oynadım Midgarda da oynadım.Saat farklarından dolayı Klan savaşlarına katılamazsınız.Klan savaşları gece 3 te oluyor.EU da benle başlayın işte arkadaş arıyorum yanıma :D

----------

Neyse ben başlıyorum pm den ulaşırsınız başlayan olursa

Oyun içi nickim : Chickentown

Dün akşam üzeri yeniden başladım ve sonuç ;

Bu oyunda kasmak mesele değil level olayına takılmayın

Şuan benle birlikte 3 türk var serverda 4-5 kişi daha var ama onlar işleri dolayısıyla pek giremiyorlarmış.

RaidCall odamız : 5662642

Başlamaya düşünen varsa oyun içi nickimi üstte belirttim yada raidcall üzerinden ulaşabilirsiniz.

Geri