• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

War Thunder

Iyethshar

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
496
Yeni başladım arkadaşlar,bayağıdır olan bir oyun bu oynamak isteyenlerle birlikte oynaya biliriz...
@Kaya101 sen oynamıştın sanırım bir ara?

Bunlarda videolar.Gelecek arkadaşlara bildiğim kadarını anlatıp yardımcı olabilirim :)

İmzam'da iletişim bilgileri mevcut...

Son düzenleme:
Tanklar geldi mi ki ? Geçen yıl gelecek dediler bu yılın sonunda (Kasım-Aralık 2013) getirmediler sonra da bıraktım ben :/

Tankların gelmesine daha çok adamlar parayla satıyolar tankı :D t34 ile m4sherman 20$ açık beta gelmeden parayı veren düdüğü çalar gibi birşey olmuş
world of tanks şimdilik 1. sırada

Uçakları pek sevmem ama mecburluktan oynuyoruz günde 2 3 kere tankların gelmesini bekliyorumda geleceği yok wot tada bu aralar biraz sıkıntı var zaman geçirecek oyun arıyorum şu sıralar.

Zaman geçirmek için güzel bir oyunsa tercih edilebilir :D

İlk açık beta zamanlarında oynamıştım.Açık betada olmasına rağmen paraya dayalı bir oyun olduğunu fark etmemle bırakmam çok sürmemişti tankların gelmesiyle de öyle olmuş gördüğüm kadarıyla ayrıca oyunu normal fare ile oynayacaksanız elinde gamer seti olan biri karşısında acemi pilot gibi kalıyorsunuz bizzat denedim :D

İlk açık beta zamanlarında oynamıştım.Açık betada olmasına rağmen paraya dayalı bir oyun olduğunu fark etmemle bırakmam çok sürmemişti tankların gelmesiyle de öyle olmuş gördüğüm kadarıyla ayrıca oyunu normal fare ile oynayacaksanız elinde gamer seti olan biri karşısında acemi pilot gibi kalıyorsunuz bizzat denedim :D

Paraya dayalı bir şey yok fark etmedim hiç.Ama set olmazsa zaten oyunun tadı çıkmaz :D

Geri