• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Warbane: Rise of Darkness

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan deschain
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

deschain

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Ara 2011
Puanı
0
Yeni yeni başladığım ismini de yeni duyduğum bir oyun var bilginize.

Güzel görüntüleri olan bir rpg ama en çok merak ettiğim kısmı pvp konusundaki iddaaları. Bakalım dedikleri gibi bir oyun mu sizlerle buradan paşlaymayı düşünüyorum.

Klasik ama güzel görnüyor videolarına baktığımda ama esas başlama sebebim f2p dergisinde gördüğüm yazı oldu. Baktın kodda vermişler bir deneyeyim dedim. Sizleride beklerim.

Knight 2 diye bir söylenti var onun gibi başarılı olması bekleniyor ama daha çok yeni ki adını çok da fazla duymuyorum. Bakalım dedikleri gibi mi? Sen ne düşünüyorsun başlayalı bayağı olmuş?

o oyunu oynamadım ama warbane'i dediğin gibi yazdığımdan beri oynuyorum ve gerçekten iyi o yüzden ben tavsiye ederim. Hea hala çok detaylı bir bilgi verebilecek gibi hissetmiyorum kendimi ama sardı yani beni kısaca ve bu benim içi şimdilik yeterli :)

Bana oyun çok hardcore geldi detaylı bir rehberde hiç bir yerde bulamıyorum önerileriniz var mı?

bahsettiğim free2play dergisinde koddan başka tanıtım ve rehber de var belki ilgini çekebilir aklında olsun

F2P bende aldım cd felan vermisti oyun acık mı clientte hata alıyorum

Ben free2playin dvdden yükledim hata vermedi. client açık derken yüklendikten sonra zaten sıkıntı yok oyuna girilebiliyor.

ne oynayanlar ses çıkmıyor? merak ettim yorumlarınız ne konuda olacak diye. bakalım mı warbane'e bakmayalım mı?

Ben de başlamayı düşünüyorum. Blacklight için f2p almıştım ilgimi çekti bu oyun. Başladıktan sonra tekrar yazarım burdan sizlere. :)

Ben oynuyorum uzun süredir. Güzel oyun olmuş bence, knight online nın yeni versiyonu gibi olmuş, eski ko oyuncusu olarak keyifle oynuyorum valla :)

Oyun zaten mgame in oyunu knight online in yapımcı firması, o yüzden şans vermiştim bir de dergide beleş mount ve clientini görünce başladım direk.

Knight Online 2 öncesi firmanın son bombası bence oyun.

Geri