• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Warborn karakterin duruşu bir efsane :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan jWAiN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

jWAiN

Necromancer
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
10 Mar 2011
Puanı
75
Warborn ırkına özel skill sınıfları da mevcut, merak edenler olursa anlatmayı canı gönülden isterim. Şu bir gerçek bu sınıfın duruşu, asaleti müthiş :)

yqElZL.jpg

9NQ5P5.jpg

Malesef karakterin dönüşüm skilleri nerf yediğinden dolayı o karakteri oynamayı bıraktım, aslında şimdi de tekrardan bıraktım, sebebi p2w olmayacak denilen unhanced platformu dış mihraplar sayesinde item alım satıp yapıldığı için haksız rekabet oluştu. Devam edenlere bol şans diliyorum, umarım 1v1 arena da karşılaşmazlar o tür oyuncular ile, tilt oldum tilt !

Geri