• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

WareHouse zindanlarına nasıl gidilir

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

JeeKi

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Şub 2011
Puanı
92
Zindanlara girmek içi harita gereklidir bu haritalar dungeon sonrası bize verilir.bu haritalardan herhangi birisine sahipseniz girebilirsiniz

bütün maplarda warehouse vardır hepsine farklı farklı haritalar ile giriş yapabileceğiz

haritaları isterseniz npcler aracılıylada alabilirsiniz NPC Adventurer Introducer npcsi ile konuşarak 5 bin altn karşılığında alabilirsiniz

WareHouse map görünümü

Genel olarak warehouse yüksek exp ve yüksek gold elde edilebilir diğer moblar ile aynı hp ve damage orantılıdır tek farkları exp ve gold daha iyi vermeleridir

Ben haritaları satmıştım npcyi nerden bulabilirm vimpelide göremedim

Geri