• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Warframe Görevde Yaralanmak

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152

WARFRAME GÖREVDE YARALANMAK

qs-revive.jpg

Sağlığınız sıfıra düştüğünde yaralanır ve yere düşersiniz. Yaralı halde iken yeteneklerinizi, birincil silahınızı ve yakın silahınızı kullanamazsınız. Genede kendinizi ikincil silahınız ile savunabilirsiniz, fakat düşmanları üstüne çekebileceğinden bu herzaman iyi bir fikir olmayabilir. Bazen en iyisi yerde kalmak ve yardım beklemektir. Eğer süre dolana kadar arkadaşlarınız size yardım için ulaşamazsa malul duruma düşersiniz.

Eğer savaşta bir takım arkadaşınız yaralanırsa onların haritadaki Lotus ikonları kırmızı bir çarpı olarak görünür ve isimleri engellerin arasından görülebilecek şekilde belirir, bu şekilde onları daha çabuk bularak kurtarabilirsiniz. Malul duruma düştüğünüzde tekrar hayata döndürülmediğiniz sürece göreve katılamazsınız fakat genede sohbet kısmından arkadaşlarınızla haberleşebilirsiniz. Kanama süreniz sıfıra ulaştığında ise Warframe'iniz yok edilir. Neyseki bütün Warframe'lerin görev esnasında kendilerini yeniden canlandırma özellikleri vardır, bu özelliği kullanarak göreve dönebilir ve arkadaşlarınıza yardım etmeye devam edebilirsiniz.

Geri