• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Warframe Mirage Görevi "Gizli Mesajlar Kalıp"

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
Öncelikle markette "Ekipman" bölümündeki "Anahtarlar & Toplayıcılar bölümünden "Gizli Mesajlar Kalıp" eşyasını alıyoruz. Ardından 5 adet Orokin Çipi elde ederek almış olduğumuz kalıbı atölyede üretiyoruz. Üretim bittikten sonra Kodeks bölümünden almış olduğumuz görevi aktif edip aşağıdaki aşamaları gerçekleştiriyoruz.

1.Görev: Gelen kutumuza gelmiş olan mesajı okuyoruz ve sonrasında Mars'ta bulunan Olympus haritasına gidiyoruz. Harita tamamlandığında Mirage Miğferi bize ödül olarak veriliyor.

2.Görev: Elde ettiğimiz Mirage Miğfer kalbını atölyede yapıma başlatıyoruz. Üretim bittiğinde 3. görev aktif olacaktır.

3.Görev: Mesajı okuyor ve ardından Satürn'deki Calypso haritasına gönderiliyoruz. Burada verilen süre boyunca hayatta kaldığımızda görevin sonunda Mirage Sistem'leri bize ödül olarak geliyor.

4.Görev: Görev 2'de olduğu gibi verilen ödülü atölyede yapıma bırakıyoruz. Üretim bittikten sonra 5. göreve geçebiliriz.

5.Görev: Mesajı okuduktan sonra bizi görev bizi Sedna'da bulunan Charybdis haritasına ışınlıyor. Görevimiz istilacılara karşı engelleme görevidir. Bu görevin sonunda Mirage Ana Gövde'si bize ödül olarak veriliyor.

6.Görev: Görev 2 ve 4'de olduğu gibi verilen ödülü atölyede yapıma bırakıyoruz. Üretim bittiğinde markette bulunan Mirage Warframe Kalıbı'nı alarak atölyede Mirage Warframe'i üretmeye başlıyoruz.

Geri