• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

warlock yapılandırma

concon123

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
25 Eki 2013
Puanı
3
Hepinize öncelikle iyi forumlar.
Beyler Silkroad -R ye başlayacağım. Warlock yapılandırma yapmak istiyorum. Fakat fark ettimki oyunda 14 dg itemlerde var. ve warlock skillerinin max lwlli 13 lwl oluyor. Böyle olursa tutmayacağını biliyorum. Bana yardımcı olur musunuz. kıyafet ve acc olarak da 14 dg varmı oyunda. Ve gerçekten warlock çöp mü olmuş ?
Şimdiden teşekkürler

Sro-R nin gafikleri Şahene oyundan zevk alırsın ve bence düz build acma yok clerick warior clerick wizard felan bunlar ztn standart ben mesela wiz/warıor veya sword/spear cold force felan sacma ama kullanması oynaması zevklı carlarla takılırım ama sen illa warlock diyorsan warrior warlock yap bence

Geri