• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

WarRock Assault Silahları Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

WarRock'da birçok kişinin gözdesi olan assault branşının silahları

Ak-47
Her koşulda etkili, kuvvetli ancak geri tepmesi çok yüksek bir silahtır. 30 günlüğü 16k dinardır. Çok geri teptiği için hedefi zor indirirsiniz.

L85A1
Dürbünlü bir silahtır. Kafaya 2 mermide alır. Kötü bir silah değildir ancak, dürbün açıkken çok seker. Bir taramalı tüfek gibi kullanmanızı

TAR-21
Tar-21 bullpup konfigurasyonunda bir silahtır.(famas aug gibi) Bazı kişilerin favori bir silahı haline gelmiştir. Hafif ve etkili bir silahtır.
Famas alamayan kişilere öneririm.

M4A1
M4A1 Cqc de daha etkili bir silahtır ve güçlü ateş edebilme özelliği vardır.

Ama ben fazla kullanmam. Sizede önermem.

G36
Dürbünlü bir silahtır. Yakın mesafede iyidir. Çünkü çok geritepen bir silahtır. Onun için AK-47 ye benzetirim. Önermem fakat ucuz bir silahtır. 1 aylık 13k dır.

FAMAS
Neredeyse her kişinin en sevdiği silahtır. Fakat bir o kadarının hayalidir. Neredeyse bütün premium kullanıcılarında vardır. 33k dinardır. Çok seri ateş eder. Premiumunuz ve 33 k dinarınız varsa KESİNLİKLE almanızı öneririrm.

M60
İyi kullananlar savaş alanında dehşet saçar.(Aynen benim gibi) Famasla birlikte süper gider. Jarjoründe 100 mermi taşır. Bu sayede karşınızda 7-8 adam varsa onları jajor deiştirmeden kullanabilrsnz.

Geri