• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Watch Dogs Alacağım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
Watch Dogs alacağım da fiyatlarına baktım playstoreden normali 108 TL, deluxe edition ise 132 tl olarak gözüküyor ve deluxe paket ek olarak kıyafet ve 15 dakikalık ek içerik sunuyor ne olduğunu bilmiyorum ama sizce hangisini almalıyım, watch dogs oynayan varsa önceden oyun hakkında düşüncelerini söyleyebilir mi :)

Oyun başlarda sıkıcı sonra canlanıyor bende orjinal alıcaktım biraz deneme yaptım grafik olarak gayet iyi ama araba konusunda çuvallamışlar arabayla girmediğim yer kalmadı bir çizik yok GTA serisi daha iyi bu konuda genelde gizlilik içinde hareket ediyoruz kameraları hackleyip odaları görebiliyoruz odaklandığımız kişilerin ismini yaşını kısaca kimlik bilgilerini görebiliyoruz bize yardım eden bi kaç kişi var sanırım ben sadece ilk adamı tanıyorum kısa oynadım oyunu alıyorsan deluxe al.

Oyun başlarda sıkıcı sonra canlanıyor bende orjinal alıcaktım biraz deneme yaptım grafik olarak gayet iyi ama araba konusunda çuvallamışlar arabayla girmediğim yer kalmadı bir çizik yok GTA serisi daha iyi bu konuda genelde gizlilik içinde hareket ediyoruz kameraları hackleyip odaları görebiliyoruz odaklandığımız kişilerin ismini yaşını kısaca kimlik bilgilerini görebiliyoruz bize yardım eden bi kaç kişi var sanırım ben sadece ilk adamı tanıyorum kısa oynadım oyunu alıyorsan deluxe al.

deluxe neden almalıyım ? sadce 15 dakikalık ek içerik ve bazı kıyafetler sunuyor ama normalden 20 lira daha pahalı

denedim ama playstore'den normalini alamıyorum hata veriyor sürekli

deluxe neden almalıyım ? sadce 15 dakikalık ek içerik ve bazı kıyafetler sunuyor ama normalden 20 lira daha pahalı

denedim ama playstore'den normalini alamıyorum hata veriyor sürekli

Steam'dan al deluxe benim bildigim ek senaryo dışında ek silah seçeneği ve yetenekler var ama gerek yok fark fazla diyorsan sonuçta yaza giriyoruz çok oyun var.

Hiç gerek yok ben oyunu açıkçası fazla beğenmedim ama yinede başarılı almadan önce indir bi oyna biraz kafana yatarsa al.

torrentte bitcoin virüsü var diye indirmemiştim bir süre ama sanırım sağlam link buldum, indiren herkes çalışıyor virüs de yok diyor bakıp göreceğim.
playstore'de hata var hiçbir oyunu satın alamıyorum 35 TL'lik Monochroma alayım dedim onda bile hata verdi.

oyunu balon gibi şişirdiler. o paraya değecek bi oyun değil bence.

oyunun daha çok aktif olmasa da multiplayer özelliği de var ama orjinalini satın alınca. oyunda öyle bir güzellik yapmışlar ki single oynarken multiplayer seçtiğinizde direk etraf multiplayer oluyor tek tek menülerle uğraşmıyorsunuz.

keşke önceden alsaydın playstoreda kampanya vardı oyun 60 TL deluxe 85 TL idi

oyuna gelecek olursak uzun uzadıya yazmak istemiyorum sitelerden incelemeleri okuyabilirsin ama özetleyecek olursak gta ile kıyaslamazsan başlı başına güzel bir oyun

keşke önceden alsaydın playstoreda kampanya vardı oyun 60 TL deluxe 85 TL idi

oyuna gelecek olursak uzun uzadıya yazmak istemiyorum sitelerden incelemeleri okuyabilirsin ama özetleyecek olursak gta ile kıyaslamazsan başlı başına güzel bir oyun

internetten oynanış videolarının ilk 15 bölümünü inceledim ve oyunu yaklaşık 6-7 aydır bekliyordum, oyunun nasıl bir oyun olduğunu gayet iyi biliyorum :)

o kampanya 23 mayısta bitmiş sanırım 59,99 TL ön sipariş fiyatı varmış ama kaçırdık işte de playstore'de genel bir sorun var sanırım hiçbir oyunu alamıyorum 3 tane oyun denedim hiçbiri alınmıyor.

internetten oynanış videolarının ilk 15 bölümünü inceledim ve oyunu yaklaşık 6-7 aydır bekliyordum, oyunun nasıl bir oyun olduğunu gayet iyi biliyorum :)

o kampanya 23 mayısta bitmiş sanırım 59,99 TL ön sipariş fiyatı varmış ama kaçırdık işte de playstore'de genel bir sorun var sanırım hiçbir oyunu alamıyorum 3 tane oyun denedim hiçbiri alınmıyor.

evet kaçırdın.

watch dogs oynayan varsa önceden oyun hakkında düşüncelerini söyleyebilir mi :)

dediğin için kendi düşüncelerimi söyledim

Kardeşim 130 TL sana satabilirim kutusunda jiletini acılmamıs kargo bedeli bana ait :)

Kardeşim 130 TL sana satabilirim kutusunda jiletini acılmamıs kargo bedeli bana ait :)

Kampanyalı 60 TL'ye aldın 130 TL'ye mi satıyorsun :) Deluxe Edition mu?

Ayrıca temiz bir link buldum RELOADED sürümüyle onu indiriyorum, 18.000 kişi tarafından indirilmiş ve sağlam bir forumda yönetici yardımcısı paylaşmış herkes indirmiş temiz,sağlam link diyorlar onu deneyeceğim.
Virüs sadece SKIDROW ve CrackZ sürümünde varmış sanırım, RELOADED temiz gibi gözüküyor :)

Kampanyalı 60 TL'ye aldın 130 TL'ye mi satıyorsun :) Deluxe Edition mu?

Ayrıca temiz bir link buldum RELOADED sürümüyle onu indiriyorum, 18.000 kişi tarafından indirilmiş ve sağlam bir forumda yönetici yardımcısı paylaşmış herkes indirmiş temiz,sağlam link diyorlar onu deneyeceğim.
Virüs sadece SKIDROW ve CrackZ sürümünde varmış sanırım, RELOADED temiz gibi gözüküyor :)

Hiç araştırmadım dostum bana gelen fiyata vereyim dedim sana kar amacı gütmeden :D
Bende indirdim bitirdim oyunu orijinali bilerek acmadım cunku pc'den tedirgin oldum iyikide acmamısım grafikleri en düsük seviyede oynamak zorunda kaldım :)

E3'de sunumunu yapmışlardı watch dogs'un baya da süperdi.Çünkü tamam yeni bir başyapıt dediler.Oyun çıktığında ise bunu E3'de millete yutturup oyunu iyi sattılar.Ama yinede vakit geçirilecek bir oyun.Tabi ki GTA ile kıyaslanmasın. ^^ Sana şöyle söyleyeyim, alıp oynasan ne olur oynamasan ne olur.

E3'de sunumunu yapmışlardı watch dogs'un baya da süperdi.Çünkü tamam yeni bir başyapıt dediler.Oyun çıktığında ise bunu E3'de millete yutturup oyunu iyi sattılar.Ama yinede vakit geçirilecek bir oyun.Tabi ki GTA ile kıyaslanmasın. ^^ Sana şöyle söyleyeyim, alıp oynasan ne olur oynamasan ne olur.

Amacım vakit geçirmek.

GTA V PC versiyonunu bekleyene kadar bunu alıp oynayabilirim mesela zaten Sleeping Dogs bitirmiştim bu oyunu da baya süredir bekliyordum ^^ Tabi oyun motoru olarak GTA ile karşılaştırılamaz ama görevlerin yapılış açısından GTA'dan daha iyi diyebilirim oyunun yaklaşık 15,16 gameplay videosunu izledim tek tek 1 saattlik videolardı hepsi :)

Playstore'de genel olarak bir sorun var, 3 tane oyunu almaya çalıştım hepsinde hata verdi ve bende sağlam ve virüssüz bir link bulup indiriyorum şuan %37 ;)

Oyunu hataları onardıktan sonra alın şuan oynanacak bir oyun değil.Optimizasyon sorunları var.Araç kullanırken oyun takılıyor.

Ben oyuyorum ve oyun efsane.Bende daha hiç takılmadı ve gayet keyifli.Bana sorarsan parasının hakkını veren bir oyun.Hiç bi sorunla karşılaşmadım daha.

Geri