• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Watch Dogs İkinci Oyun Geliyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan FastSpy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

FastSpy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
5 Mar 2011
Puanı
128
MlMLn9.jpg

Watch Dogs bu zamana kadar 9 milyon adet satmış durumda.Ubisoft'un beklentisiyse 2015 Mart ayının sonuna kadar Watch Dogs'un 10 milyon satış adedine ulaşması.Ayrıca 2. oyun hakkında Ubisoft'un ceosu Yves Guillemot "Watch Dogs'un devamı için harika planları olduğunu" söyledi.:alkis

Son düzenleme:
dostum açtığın oyun inceleme konularında etiketleme yap ki dışarıdan bakanlarda bu videolara ulaşabilsin beyto ile benim konulara bak anlarsın ne demek istediğimizi. Google da çıkmaz bu konu etiketlemeyi güzel yapmazsan sadece forumdakiler görür

dostum açtığın oyun inceleme konularında etiketleme yap ki dışarıdan bakanlarda bu videolara ulaşabilsin beyto ile benim konulara bak anlarsın ne demek istediğimizi. Google da çıkmaz bu konu etiketlemeyi güzel yapmazsan sadece forumdakiler görür

Bildirim için Teşekkür ediyorum.

Geri