• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

WD Mania, Turnuva.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaoZ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

KaoZ

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
14 Tem 2009
Puanı
152
Beyler biraz önce öğrendim bende, TR serverında WD Mania diye turnuva varmış. Bizim arkadaşlar katılmış, siteyi verdiler bende burdan veriyim dedim. Aradım fakat canlı yayın falan bulamadım. Belki finali canlı yayın yaparlar, baya fazla takım katılmış turnuvaya.

Belki siteden de katılanlar vardır diye konu açiyim dedim.

WD MANIA 1. Eleme • E-Cups - Euro Cups

Sitede bu.

elemeler başlamış bundan sonra katılamassınız hwa alır

Ben değil, arkadaşlar zaten katılmış, maç başlamak üzere hatta. Başka katılan varmı merak ettim. Ayrıca Turquality'de var. Belli olmaz bu işler. TPA nasıl süpriz yapıp M5 yendiyse, Azubu Frost nasıl coşup TSM-CLG dağıttıysa, gerek bizimkilerin, gerek turqualitynin şansı var demektir =))

Geri