• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Web sitem nasıl olmalı sizce ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaDSuLkY
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangisi olsun ?

• Akvaryum sitesimi ?

Kullanılan: 2 28.6%
  • Balık avcılığımı ?

• Forummu ?

• Wordpresmi?

Kullanılan: 1 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .

MaDSuLkY

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 Tem 2009
Puanı
5
Mrb arkadaşlar. Dün bir domain regledim. Paypal hesabımdaki parayı değerlendireyim dedim. Balık avcılığı ve akvaryum konusunda çok fazla haşır neşirim. Aldıgım domain her ikisinede uygun Tatlisu*.*net sizce hangisine ağırlık vermeliyim akvaryum mu yoksa iç sularda (tatlısuda) balık avcılığı ile ilgili bir sitemi olsa iyi olur.

Birde bu domaine sizce Forummu iyi gider yoksa wordpress ile makale mi yayınlamalıyım.

Not: Şuan için web sitesi için hiçbir işlem yapmadım daha host dahi almadım.

sende bazı arkadaşlar gibi siteyi kopyalamada

Son düzenleme:
sende bazı arkadaşlar gibi siteyi kopyalamada

İlk defa gercek yatırımla bir web sitesi kuruyor olabilirim ama halihazırda 100lerce blogum var. Kopya içeriği bırak kopya resimle dahi bir yerlere gelmek, googlenin gözüne girmenin ne kadar zor oldugunu çok iyi biliyorum.

O yüzden konuyu farklı boyutlara taşımazsanız sevinirim.

Geri