• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Web sitesi kurulumuyla ilgili

kutluhan53

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2010
Puanı
4
merhaba arkadaşlar,
hemen konuya gireyim. Kasım ayında bir kongre düzenliyoruz. Bu kongrenin tanıtımının yapıldığı .net alan adıyla bir site açacağız. Kongre ekibimizde bu işlerden anlayan yok malesef. Sitenin içeriğinde kongrenin tanıtımı ve başvuru formu olacak. Domain host satın alma sürecinde bir tanıdığıma sordum kendisi windows host uyuyorsa ben veririm size, çok bi uğraşı da yok bahsettiğine baktığımda wordpressle halledersiniz dedi. Fakat ben anlamadım :D Bu aşamalar hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

wordpress blog tarzında yapabilirsin wordpress başvuru eklentileri mevcut bir dene kur

aynen öyle muhtar 0 dan site codlanması senin fortlanman anlamına gelir 750 800 3 bin e kadar tasarım yapan var 50 lira al bi wordpress işini görürde onuda düzenlemesiyle uraşman gerekir olaylar olaylar yani :D

Wordpress temaları satan çok yer var 50 ile 100 ₺ arası türkçe bulup al tasarla taş patlasa sana maliyeti

Domain : 30 ₺
Hosting : 70 ₺
Tema : 50-100 ₺
Wordpress : ücretsiz

Toplam : 150 ₺
Toplam2: 200 ₺

ücretsiz temalarada bakabilirisn piyasadaki hoşuna giden olursa 100 ₺ kapatırsın olayı :)

Son düzenleme:
Ücretsiz template bulup düzenleyebilirsin, sadece alan adı ve sunucu ücreti çıkar.

Geri