• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Web tabanlı mmorpg

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan HasanEfe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

HasanEfe

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Tem 2009
Puanı
6
Arkadaşlar internetten hemen sarabileceğim web tabanlı mmorpg oyun varmı bilenler varmı bilmiyorum bir aralar hükümran senfoni online oynuyodum onun gibi bir oyun bilenler varsa yazabilirmi şu oyunları oynadım pek de beğenmedim.
-Dark orbit
-Ogame
-İkariam
-Palantis
-Warpfire
-Darkensang
Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler
Edit: Kotalı vınn la oynuyorum download sız oyunlar önerirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Mavi renklileri kesinlikle denemelisin

City of Steam
Epic duel
Legend of Lore
Kings Road
Ballistic - CBT girecek
Offensive Combat

Dead Frontier
Battlestar Galactica
Chrono Tales
Requem Online
The Mummy Online
Ufo online
Sherwood

Çoğu uzun süre oynadığım oyunlar,bazıları CBT'ye yeni girdi

shakes and fidget bunu kesinlikle dene acayip sarıyor oynayacaksan sv4e gel :D

bitefight kendim oynuyorum güzel oyun.
4 5 yıl kadar önce oynuyordum karakterim 60 level oldu multi bahanesi ile banlandı öyle bir şey yoktu 1 yıl sonra ise karakterin açılmadan silindi.

----------

Legend online öneririm bende oynuyorum başlarsan eğer server 35 gelirsin :)

ben travian oynuyorum başlarda biraz zorlana bilirsin ama öğrendikçe güzel olan oyun ben 5 aydır oynuyorum şu an bağımlılık yapmış durumda.

Geri