• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

web tasarımla ilgili bir soru

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan canpause
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

canpause

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
1 Haz 2011
Puanı
10
konu doğru yerde değil farkındayım fakat doğru yer tam olarak hangi başlık olurdu bilemedim php mi olur du ama burası daha çok ilgi görüyor. uygun görülüyosa yeri değiştirilsin

sorum şudur: facebookun eski temalarını bula bilceğim bir site varmı ? kendi arkadaşlarımızla 10 bin küsür kişilik bir ortamımız var ve kendi nicklerimiz facebookun kurallarına uymadığı için kendimiz ayrılıp ufak bir site de takılmak istiyoruz kendi imkanlarımızla yapması mümkünmüdür bu

konu doğru yerde değil farkındayım fakat doğru yer tam olarak hangi başlık olurdu bilemedim php mi olur du ama burası daha çok ilgi görüyor. uygun görülüyosa yeri değiştirilsin

sorum şudur: facebookun eski temalarını bula bilceğim bir site varmı ? kendi arkadaşlarımızla 10 bin küsür kişilik bir ortamımız var ve kendi nicklerimiz facebookun kurallarına uymadığı için kendimiz ayrılıp ufak bir site de takılmak istiyoruz kendi imkanlarımızla yapması mümkünmüdür bu

Eğer facebook gibi bir site kurmak istiyorsanız.İnternete
scriptleri mevcutur.

sıfır bilgiye sahip olduğum için deneme yanılma ile derme çartma birşey yapıcam bunları nasıl aratıcağmı bile bilmiyorum bunları kurmayı kullanmayı öğrenmem için tavsiye edilecek bir kitap varmı bildiğin

Web işlerinin kitabı yoktur.Anca tasarım yaparsan photosop dersleri internete bulabilirsin.Küçük bir bedava bir hostla başla derim.Yada uygun bir fiyata domain+hosting al yap boz anca öyle öğrenebilirsin.

Geri