• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Webtasarim Bölüm Kuralları

CottonCandy

Atlas Evren
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Tem 2009
Puanı
472
rg3GV1.png

Bölüm Kuralları İhlan Etmiyelim Temiz Bir Forum için Çalışalım Ve Forum Sitemize Sahip Çıkalım

Webtasarim Bölüm Kuralları :

1.Lütfen Warez Paylaşımlı Temalar Paylaşmıyalım İnternette Çok var Kimsenin Görmediği Temaları Alıp Burda Ben Yaptım Diyerek Açmayın

• Kodlama dillerine ait bölümlerde kesinlikle çalışma veya hazır tasarım paylaşımları yasaktır. Bu gibi paylaşımlar Web Tasarımı & Programlama bölümünde yapılmalıdır.
  • Bölümde warez içerikli, yapımı başkasına ait ve paylaşım izni olmayan herhangi bir kod veya tasarımı paylaşmak kesinlikle yasaktır.
  • Bölüme açılacak konular kesinlikle kopyala + yapıştır tarzında olmamalı. Paylaştığınız konu hakkında bilginiz yoksa konuyu lütfen paylaşmayın. Çünkü bu bilgiden biri faydalanmak isterse ve yanlış bir iş olursa o kişi maxigame ismini lekelemek için olumsuz işler peşine düşebilir.
  • Bu bölümde ücretli tasarım işleri yapmak yasaktır. Web tasarımı & Programlama bölümü webmaster ticaret hanesi değildir.
  • Forum içerisinde konuşma üslubuna dikkat edilmeli, Türkçe'mizi düzgün kullanmaya özen göstermeliyiz.
  • Wordpress Joomla datelife Blog Site Tarzı Temalar Warez Paylaşımları Yasaktır.

Not : Eski Bölüm Kuralları açan Bir Arkadaşın Konusundan Alıntı Yapılmıştır Kendisi "Ceza" Yemiş ve Düzensiz Açtığı için
Düzeltmeler ve Eklemer Yapılarak Ben Açtım
// Kimsenin Hakkı İnkar Edemem // Alıntıdır. Bazıları Bana Ait

• Bu kurallar dışarısında genel forum kuralları aynen geçerlidir...

Son düzenleme:
Geri