• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

West'e Geçmek :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shi-Gin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2011
Puanı
491
Millet geçip geçip lig düşüyor tek maçı kazanan da düşüyor kaybeden de nereye baksam düştüm demişler :D Ben de geçtim ve maçı kaybettim ama düşmedim aynı lige attı demek kazansaymışım daha üste atacakmış :D

Sonra da west çöktü işte :D

West her zaman iyidir ama sıkılma sonra emre oralar çok tenha yaz tatili bitiyo yakında nasıl olsa Tr deki popülasyon azalıcak nasılsa.

west iyidir kenks şahsen denedim pes etmiyolar trde hemen 20 sur cekersin bi kule gidince westte bütün inhileri aldılar yinede vermedik ve kazandık 2 3 lvlda goldann kaliteli oyunlar dönüyordu la ama fransız polaklar ruslar felan çok fenaymis qnq dikkat et

Valla ben ilk maçı oynadıktan sonraki görüşümü söyleyeyim daha ilk maçtan oyunda 1 tane bile flamer yoktu. Oyunu kaybettik ama kaybedene kadar da mücadele ettik kimse kimseye laf söylemedi :D

----------

Ben de westteyim solo q ya lanet olsun :D Bana eşlik eder misin Emrecim? :D :D
Ayıpsın ya :D

Valla ben ilk maçı oynadıktan sonraki görüşümü söyleyeyim daha ilk maçtan oyunda 1 tane bile flamer yoktu. Oyunu kaybettik ama kaybedene kadar da mücadele ettik kimse kimseye laf söylemedi :D

----------

Ayıpsın ya :D

kaybettikten sonra herkez demiştir lulu noob flamer turkish pls report xd

kaybettikten sonra herkez demiştir lulu noob flamer turkish pls report xd
Maçtan önce Tr serverinden geliyorum dedim bir şey diyen olmadı, maç sonu ekranı da burada işte zaten :D Ki bir şey de diyemezler bi karşı support'un kda'sına bi benim kda'ma baksınlar :D

Bu arada gençler Eu'da alışmak için normal maç atıyorum şu sıralar gelmek isteyen varsa eklesin girelim :D

Geri