• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

What Are you doing?

CrazyLove

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
3 Ağu 2011
Puanı
14
Arkadaşlar başlığındada anlaşıldığı gibi inglizce çok hevesliyim Sürekli alt yazı flimler , diziler izliyorm game of thrones felan filan sayamam neyse birdahada silemem :D arkadaşlar ingilizce son yazılıdanda büyük ihtimal 25 alcam.Bir ingilizce öğrenmek için öğretici kitap alcam kendimi geliştircem ve daha sonra hikaye kitabı alcam ingilizce yardımcı olcak varmı böyle bildiğiniz kitaplar felan lütfen :( kitap şuan arıyorum hocalara soruyorum takmıyorlar çok TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN :kheart:

avtive grammar level 1 işini görür

----------

hikaye kitabı deil bu arada ders kitabı bu verdiğim

ELS Grammar inside and out bu sadece grammar kitabı bunun seti var 320 lira civarı biz sınıfça aldık çok memnunuz. Grammar kitabını ayrı alabilirsin 70 lira falan çakması 20 civarı bu kitabı doğru düzgün çalış tamamen çözersin ingilizceyi çünkü çok ayrıntılı örnekli, türkçe açıklamalı falan büssürü şey var 700 sayfa civarı :D

Lanet olsun abi tmm ya kapatıyom konuyu.?''Como Esta'' Oldumu şimdide ispanyolca kitap lazım :(

Son düzenleme:
En iyisi önce yabancı kişilerle chat yapmaya çalış daha sonra sesli vs. konuşabilirsin, hata yapa yapa düzeltiyorsun kendini. Tabi önceden altyapı oluşturmak gerek. Kitaplardan biraz gramar öğrensen yeter. Zaten o kadar zor da değil. :D

ELS Grammar inside and out bu sadece grammar kitabı bunun seti var 320 lira civarı biz sınıfça aldık çok memnunuz. Grammar kitabını ayrı alabilirsin 70 lira falan çakması 20 civarı bu kitabı doğru düzgün çalış tamamen çözersin ingilizceyi çünkü çok ayrıntılı örnekli, türkçe açıklamalı falan büssürü şey var 700 sayfa civarı :D
Eyvallah kardeş çok işimi gördü söylemen.

----------

En iyisi önce yabancı kişilerle chat yapmaya çalış daha sonra sesli vs. konuşabilirsin, hata yapa yapa düzeltiyorsun kendini. Tabi önceden altyapı oluşturmak gerek. Kitaplardan biraz gramar öğrensen yeter. Zaten o kadar zor da değil. :D
Aynen çok haklısın aslında konuşmalarım iyi sadece gramar öğrenmem lazım biraz dediğin gibi :) tşkler cevap verdiğin için.

Dostum bence ilk önce kurslara gitmen (ücret ödeyebilirsen ücretlilere eğer beleş gitmek istersen bedava kurslara gitmeni öneririm) çünkü kendimden biliyorum bende çok hevesliyim bu İngilizceye ama kursa gitmeden olmazmış :) Kursta bir konunun üstünde o kadar çok duruyorlar ki anlamak istemesen bile zor şer öğretiyorlar sana :) Bence ilk önce belirli bir düzeyde eğitim al ondan sonra kendini geliştirmeye başlarsın.

Dostum bence ilk önce kurslara gitmen (ücret ödeyebilirsen ücretlilere eğer beleş gitmek istersen bedava kurslara gitmeni öneririm) çünkü kendimden biliyorum bende çok hevesliyim bu İngilizceye ama kursa gitmeden olmazmış :) Kursta bir konunun üstünde o kadar çok duruyorlar ki anlamak istemesen bile zor şer öğretiyorlar sana :) Bence ilk önce belirli bir düzeyde eğitim al ondan sonra kendini geliştirmeye başlarsın.
Kursa gitmeden nasıl olmaz ya sadece okul ile iyi bir ingilizcem oldu o da önerdiğim kitapla yani bence kurs boşa para kaybı ama yinede bedava devlet kursları var onlar olabilir :D

Kursa gitmeden nasıl olmaz ya sadece okul ile iyi bir ingilizcem oldu o da önerdiğim kitapla yani bence kurs boşa para kaybı ama yinede bedava devlet kursları var onlar olabilir :D
Dostum senin dediğin okuldan okula değişir maalesef her okul senin okulun gibi değil :D Tanıdıklarım var çok çok basit bir cümleyi bile kuramıyor yani gerisini sen düşün.

Dostum senin dediğin okuldan okula değişir maalesef her okul senin okulun gibi değil :D Tanıdıklarım var çok çok basit bir cümleyi bile kuramıyor yani gerisini sen düşün.

Abi bana öyle bir kitap gerekki Böyle gramerlerin hepsi bulunsun ve öğrenmeme cidden yardımcı olsun solo olarak.Zaten temel şeyleri öğrensem baya şey bilyrm zaten okuldan öğrendim lise 2 ye gidiyorum.Yardımcı olması lazım Heves oranı %1000 yane düşün Oyunlar olsun hepsi ingilizce ,Şart bence

Kardeşim hikaye kitapları boş, İngilizce konu anlatımlı kitaplar ve testler al. Fakat tamamen İngilizce olsun içerik. Bu şekilde hem konu anlatımından yararlanırsın hemde bildiğin kelimelere sözlükten bakarsın. Grammer ve kipler önemlidir. Başarılar. :)

Abi bana öyle bir kitap gerekki Böyle gramerlerin hepsi bulunsun ve öğrenmeme cidden yardımcı olsun solo olarak.Zaten temel şeyleri öğrensem baya şey bilyrm zaten okuldan öğrendim lise 2 ye gidiyorum.Yardımcı olması lazım Heves oranı %1000 yane düşün Oyunlar olsun hepsi ingilizce ,Şart bence

Tamam heves çok güzel bir şey anlıyorum ama ne biliyim yani İngiliz birini görünce akıcı konuşamıyorsun kalıp duruyorsun böyle. Anlatmak istediğim olay sadece gramerden ibaret değil konuşma dili, akıcı konuşma, karşımızdaki kişiyi anlama çok önemli. Mesela aç bir İngiliz videosu anlamaya çalış eğer anlıyorsan çok iyisin ama anlamıyorsan ders görmen lazım yinede sen bilirsin vesselam...

Geri