• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Whatsapp Hakkında

KanyeWest

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
7 Tem 2009
Puanı
3
Arkadaşlar whatsapp üzerinden gönderilen fotoğraf,video veya sesin kalitesi düşük olarak mı gönderiliyor bana mı öyle geliyor özellikle video gönderirken 56 mb olan video 16 mb olarak gidiyor görüntü kalitesi baya düşük geldi bana bu işin bi aslı astarı var mıdır acaba?

Bizde gün içinde en az 100'ü geçik ses kaydı gönderip, alıyoruz. Ses kalitesi normalde biraz değişik, videoya gelicek olursan videoda ses kalitesi birazdaha vasat gibi.

Geri