• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

wien32 peşin ödeme iş yapmayın

OttoMaNSrO

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
10 Eyl 2011
Puanı
0
Merhaba arkadaşlar
Serverimde meydana gelen bir sorun için forumda konu açtım ve yardım istedim.. Konuya cevap yazan bölüm görevlisi wien32 nickli O.A ile görüşüp sorunun giderilmesi konusunda anlaştım.. Maxigame ve Bölüm görevlisi olmasına aldanarak yaptığı ve yapacağı işler için kendisiyle konuştuk ve benden yapacağı işler için istediği ücretin 4/3 ünü 21 Ağustosta yolladım. Anlaşma konusu işlerin bir kısmını yapıp diğer kısmını yarım bırakarak araya bayram tatili girdi ama bayram sonu işin hepten hatalı olduğunu söylememe rağmen tekrar dönüş yapmadı. Şuan yaptığı bütün hatalı eklemeleri sildirip verdiğim ücret kadar tekrar başkasına ödeme yaparak sıfırdan yaptırıyorum..
Forum yöneticilerine duyurulur

Nereden yazdığını bilmiyorum fakat pcim arızalı olduğu için işi yapamadım hepten hatalı dediğin nedir anlayamadım konuşmalarımızın hepsi whatsap da durmaktadır sende cep telefonu numarama kadar var fakat ne aradın ne de mesaj yazdın bu yüzden nasıl böyle bi şey diyorsun anlayamıyorum ?

Biliyorsun ki dbne kadar her yerinde hatalı kısımlar vardı yok db log okumuyor skill resetler çalışmıyordu saatlik silk çalışmıyordu bunları düzelttiğimde ilk başta hiç bir şey yoktu ama bana sanki mesaj atıp ben dönmemişim gibi yapıpta daha sonradan buradan yazman çok yanlış bir şey hem ceptefonu numaramın sende olması hemde whatsaptan yazabilecek olmana rağmen bunları yapmıyorsan burada sen hatalısın evet 2 3 tane hatalı yer kalmıştı onuda bayram günü diye yapamamıştık ondan sonra zaten senden ses soluk çıkmadı.

Ve şunuda yazmak isterim ben bu forumdaki yöneticiliğimi kullanarak kimseden iş almadım ben burada modum bana iş verin gibi söylemlerde bulunmadım o yüzden forumla ilgili olduğunuda düşünmüyorum fakat yinede ben burada forum yönünden hatalıysam ümit abi modluğu alabilirsin hiç sıkıntı değildir. Forum daha iyi olucaksa benden yana sıkıntı yoktur.

Son düzenleme:
Son mesajı 5 eylülde yazmışım bugün 11 Eylül ve eklenen herşey silinip + yeniden ücreti ödenerek tekrar yaptırılıyor..

jQJGaj.jpg

yzdrv7.jpg

- - - Güncellendi - - -

11 Eylül itibariyle arkadaşın eklediği bütün itemler pasif duruma getirilip yeniden ve sıfırdan ayrı kodlarla eklenmiş + male itemin femaleye dönmesinin yanlış npc kurulmasından ortaya çıktığı anlaşılmıştır..
İnsanlar hata yapabilir ki bu sektörde bir virgülün çok şey değiştirdiği bilinmektedir.. Burada amaç insanları kötülemek değil parayı alıp yaptığı işe sahip çıkmamasıdır.. Onlar 1 tek bana hesap verirler ma ben her gün 100lerce oyuncuya hesap verme durumundayım

- - - Güncellendi - - -

Hatta şunuda söyleyebilirim 7 senelik serverimde var olan unique area + pvp room teleportlar kaybolmuştur.. Ayrıca silk scrollar vs hiçbirinde sorun yoktur zaten olsa o sw 7 sene açık kalmaz. benim işlerimi yine bu siteden bir arkadaşımız yaklaşık 4 yıldır yapar ve kendisi şahidimdir. sorunsuz bir serverdir. Eğer gerekirse o kişinin kim olduğunu da açıklarım.. sıfır sorun bir server hakkında bu tip iddialara anca gülünür çünkü öyle sorunlu bir serverde kimse oynamaz.. Benim tek sorunum db ye sızan bir mısırlı oyuncuydu ve halen onun nereden sızdığını tesbit edemedik. Haaa diyeceksiniz ki sende açık var.. Bende açık falan yok bulunan yeni bir yol. Bugün bana yarın size :)

Müşteri mi işsahibinin peşinden koşar işsahibi mi müşterinin peşinden koşar? Parayı aldıysanız bi zahmet müşterinizle ilgilenin o mesaj atmadı diye bende atmadım demek güzel mantıkmış.

Vsro keşfedilmemiş açıklarla dolu ne kadar açık exploit yok desenizde bilinmeyenler var illaki. Kullandığınız panelde bile Türk PServer oyunlarını ciddi derecede etkileyecek açık var bunu düzeltebileceklerini sanmam.

Vsro keşfedilmemiş açıklarla dolu ne kadar açık exploit yok desenizde bilinmeyenler var illaki. Kullandığınız panelde bile Türk PServer oyunlarını ciddi derecede etkileyecek açık var bunu düzeltebileceklerini sanmam.
ben açık yok demiyorum çünkü açık olduğunu tesbit ettiğim için konu açtım ama arkadaşla hem açığı kapama hemde bagdat + 125 skiller ile anlaşma yapmıştım hepsi hikaye oldu. Parayı ödediğimle kaldım.. Ayrıca kendisi demiş haberim yok diye.. whatsapp mesajları yukarıda ekledim.. Benim hatam bu forumda yetkili birisi olması sebebiyle erken ödeme yapmak

- - - Güncellendi - - -

haa burda yayınladığım whatsapp mesajlarının devamı yani bana geri dönüşü varsa arkadaş yayınlasın herkes görsün

- - - Güncellendi - - -

parayı alırken mesajları okuyup sorunu yazınca haberim yoktu demek ayıptır

Bölüm görevlesinin forumda iş kovalaması ne demek ?

https://www.maxigamerz.com/t/250753...m-ve-gelistirme-merkezi-uygun-fiyat-garantisi
https://www.maxigamerz.com/t/235915-cinbaz-hosting-maxigame-ailesine-ozel-sunucu-paketleri

Bu görevliler neden konu açıyor bu arkadaşlar pm ile iş yakalamayı BİLMİYOR mu forumda böyle sorunlar bölümüne sorunu olanlara yapışıp iş kovalayanlara acayip uyuz oluyorum. Helede birine iş için para verildiğinde mesajları görüldü yapıp sonra yazmayanlara daha çok sinir oluyorum.

/Düzenleme : Kırmızı ile boyadım arkadaşlarımız fevri sinirli bir şekilde okumasın tam olarak anlatılanı dikkatli okusun diye.

Son düzenleme:
@nevfell Arkadaş yazarken kafasındaki düşünceyi direkt olarak mesaja geçirmiş ve cümleyi bitirmeden devam ettiği için söylemek istediği şeyi haliyle anlayamadık. Yazım hatası gibi bir şey bir nevi. Problem yok tekrar tekrar okursan anlarsın kardeşim şahsen ben öyle anlayabildim :)
@JCarlsberg Yazıları yazarken daha dikkatli olursanız sevinirim. Burada ben veya bir başkası fark etmez. Siz aklınızdakini kötü maksatla yazmamışsınız kinaye yapmışsınız okuduktan sonra anladım fakat direkt bakılınca farklı bir şey anlaşılıyor. Ve bu yorum bana gelen bir mesajda kötü bir izlenip yaratıldığını gösteriyor, o yüzden yorum yaptım. Biraz daha açıklayıcı ve yazım kurallarına özen gösterilmiş şekilde yorumlar yapalım.

Herkese iyi forumlar.

- - - Güncellendi - - -
[MENTION=281479]wien32[/MENTION] Konuyla ilgili gereğini yap kardeşim. Geri ödeme midir yoksa iş tamamlama mıdır bilemiyorum onu aranızda anlaşın. [MENTION=182708]OttoMaNSrO[/MENTION] siz de şikayetiniz devam ediyorsa bildirin konuya açıklık getirelim.

Arkadaşlar ben ve benim gibiler maxigame forumda moderatör olan birisine güvenerek iş veriyoruz + dolandırılıyoruz + forumda şikayetci oluyoruz sonuçta konumuz siliniyor.. Maxigame bu kişilerle ortaklık mı yapıyorda konu siliniyor ?? İlla başka forumlarda mı paylaşalım şikayetleri ?? Bu forumun yöneticisi olan bitenden haberdar mı ??

- - - Güncellendi - - -

şimdi konunun bütün ss lerini aldım istediğiniz gibi silebilirsiniz

İlk önce lafları çarpıtmanızı anlamıyorum ve ben bu forumda iş kovalamıyorum bunları yazanlarıda neyse ki tanıyoruz.

ilk önce sunucuya girip şu mısırlı hackerdan kurtardığımda oda bana benim editörüm askerde sen yaparmısın dedi ve işe böylece başladık. Daha sonra sunucudaki açığın nerede olduğunu sürekli söyledim ama inadına resmen reddetti. Sorun maliğin panelindey di sunucuya format attırıp panel kurulmadan önce hiç bir şey yokken panel kurulduğu gün mısırlı arkadaş yeniden sunucudaydı. bunu ona söyledim inanmadı ki benim kendi panelimi kurduğumuzda da mısırlı arkadaş yine oyuna giremiyordu.

İki yok silk scrollar çalışıyrdu yalanına geliyorum buda bir yalandır kanıtıda aşağıdadır silk scrolu vs ben düzeltmişimdir. ki sorun değil bunlar.

Ayrıca iş sil baştan sıfırdan yapıldı diyor buda ayrı bir yalandır yazışmaları bulduğumda buraya koyucağım.

1 yapılanlardan model switcher kullanımda şuanda oyunda benim eklentim galiba kodlara herkesin yaptığı gibi nickimizi eklicez o şekilde dblere ekleme yapıcaz ki sıkıntı olmasın.
2 %60 %80 %100 stat scroll blue scroll eklemesi
3 Arabian bağdat eklemesi ve yan mapleri mobları vs. 130 lvl moblara ve uniqelere garen a kadar sıkıntısız eklendi ki oyuncular 125 e kasabildi oyunda bunuda yalanlıyamaz oyunu indirip ne zaman 125 map geldiğini sorarsanız zaten illa bi oyuncu söyleyecektir.
4 125 skill eklemesi olayı var skillerin eklenmesinde para şuan için fazla geldiğinden daha sonra ekleme yapıcaz denildi ve kaldı daha sonra sanki ben parayı almış ve eklememişim gibi gösterilmeye çalışılmı

5 @Qualence arkadaşım tabi ki müşteri iş yapanın peşinde koşucak giripde post atmak için post atmanızı anlamıyorum adam önemsemiyorsa neden ben önemseyeyim ki ?.
6 şuana kadar aldığım parayla yaptığım işler bence birbirlerini karşılıyor geri ödeme gibi bir şey yapmayı düşünmüyorum.

7 Moderatörlüğümleiş yapmamın ilgisi yoktur @Deepblue dediğim gibi forumla bir ilgisi yok fakat foruma zarar vericek bir şey ise benim modluğumu alabilirsin şuana kadar beni tanıyanda bilir yardım ettiklerimde bilir. Ben diğer biraz hakarete kaçıcam belki ama kerkenezler gibi direk para ile yardım edicem diye koşmuyorum ilk önce yardımımı yaparım sürekli yardıma girerse belirli bir yerden sonra ücret isterim ve benim şuana kadar csro-r ile ilgilendiğimi bilenler var ve geçenlerde bir hata için konu açtım Buradada olan o yardım sever Arkadaşlara sesleniyorum niye yardım etmiyorsunuz ama para ile yardım edin desem koşarak gelecekleride tanıyoruz şuan için yazıcaklarım bu kadar bir şey demek isteyen varsa bekliyorum.

8 Ve şuana kadar böyle bir konu olduğunda konu çözülmeden silinmemiştir bu forumda kimse kimseyi korumaya çalışmamıştır. Ortalığı karıştırmaya çalışanlara söylüyorum. Eğer haksız olduğumu düşünsem çok yakın arkadaşları da var forumda global olan sildirebilirim fakat ben haklı olduğumu düşündüğüm ve ne olursa olsun haklının yanında olduğum için böyle bir şey yapmıyorum gereksiz konuşmalara gerek yoktur.

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben ve benim gibiler maxigame forumda moderatör olan birisine güvenerek iş veriyoruz + dolandırılıyoruz + forumda şikayetci oluyoruz sonuçta konumuz siliniyor.. Maxigame bu kişilerle ortaklık mı yapıyorda konu siliniyor ?? İlla başka forumlarda mı paylaşalım şikayetleri ?? Bu forumun yöneticisi olan bitenden haberdar mı ??

- - - Güncellendi - - -

şimdi konunun bütün ss lerini aldım istediğiniz gibi silebilirsiniz

size hiç kimse bu forumun modları ile iş yapın demedi veya güvenebilirsiniz demedi. istediğinizi istediğiniz yerde ss olarak paylaşın .

İlk önce lafları çarpıtmanızı anlamıyorum ve ben bu forumda iş kovalamıyorum bunları yazanlarıda neyse ki tanıyoruz.

ilk önce sunucuya girip şu mısırlı hackerdan kurtardığımda oda bana benim editörüm askerde sen yaparmısın dedi ve işe böylece başladık. Daha sonra sunucudaki açığın nerede olduğunu sürekli söyledim ama inadına resmen reddetti. Sorun maliğin panelindey di sunucuya format attırıp panel kurulmadan önce hiç bir şey yokken panel kurulduğu gün mısırlı arkadaş yeniden sunucudaydı. bunu ona söyledim inanmadı ki benim kendi panelimi kurduğumuzda da mısırlı arkadaş yine oyuna giremiyordu.

İki yok silk scrollar çalışıyrdu yalanına geliyorum buda bir yalandır kanıtıda aşağıdadır silk scrolu vs ben düzeltmişimdir. ki sorun değil bunlar.

Ayrıca iş sil baştan sıfırdan yapıldı diyor buda ayrı bir yalandır yazışmaları bulduğumda buraya koyucağım.

1 yapılanlardan model switcher kullanımda şuanda oyunda benim eklentim galiba kodlara herkesin yaptığı gibi nickimizi eklicez o şekilde dblere ekleme yapıcaz ki sıkıntı olmasın.
2 %60 %80 %100 stat scroll blue scroll eklemesi
3 Arabian bağdat eklemesi ve yan mapleri mobları vs. 130 lvl moblara ve uniqelere garen a kadar sıkıntısız eklendi ki oyuncular 125 e kasabildi oyunda bunuda yalanlıyamaz oyunu indirip ne zaman 125 map geldiğini sorarsanız zaten illa bi oyuncu söyleyecektir.
4 125 skill eklemesi olayı var skillerin eklenmesinde para şuan için fazla geldiğinden daha sonra ekleme yapıcaz denildi ve kaldı daha sonra sanki ben parayı almış ve eklememişim gibi gösterilmeye çalışılmı

5 @Qualence arkadaşım tabi ki müşteri iş yapanın peşinde koşucak giripde post atmak için post atmanızı anlamıyorum adam önemsemiyorsa neden ben önemseyeyim ki ?.
6 şuana kadar aldığım parayla yaptığım işler bence birbirlerini karşılıyor geri ödeme gibi bir şey yapmayı düşünmüyorum.

7 Moderatörlüğümleiş yapmamın ilgisi yoktur @Deepblue dediğim gibi forumla bir ilgisi yok fakat foruma zarar vericek bir şey ise benim modluğumu alabilirsin şuana kadar beni tanıyanda bilir yardım ettiklerimde bilir. Ben diğer biraz hakarete kaçıcam belki ama kerkenezler gibi direk para ile yardım edicem diye koşmuyorum ilk önce yardımımı yaparım sürekli yardıma girerse belirli bir yerden sonra ücret isterim ve benim şuana kadar csro-r ile ilgilendiğimi bilenler var ve geçenlerde bir hata için konu açtım Buradada olan o yardım sever Arkadaşlara sesleniyorum niye yardım etmiyorsunuz ama para ile yardım edin desem koşarak gelecekleride tanıyoruz şuan için yazıcaklarım bu kadar bir şey demek isteyen varsa bekliyorum.

8 Ve şuana kadar böyle bir konu olduğunda konu çözülmeden silinmemiştir bu forumda kimse kimseyi korumaya çalışmamıştır. Ortalığı karıştırmaya çalışanlara söylüyorum. Eğer haksız olduğumu düşünsem çok yakın arkadaşları da var forumda global olan sildirebilirim fakat ben haklı olduğumu düşündüğüm ve ne olursa olsun haklının yanında olduğum için böyle bir şey yapmıyorum gereksiz konuşmalara gerek yoktur.

Sende diğer arkadaşlara eski bir kuralımızı hatırlatmış ol. Diğer mod arkadaşlara örnek teşkil etsin 1 tane mod bırakmam bu forumda bilginiz olsun.

İşimiz başımızdan aşmış gitmiş millet bir birini gırtlakladı gırtlaklayacak birde siznle mi uğraşacağız.

Arkadaş hiç kimse ben dahil burada yönetici mod vs diye iş için güvenmesin . Her yere yazdık bunu.

Geri