• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Wifi şifresini kırma ?

-FastLane

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2009
Puanı
39
Beyler benim modemim kablolu
GM Discovery aldım fakat interneti kullanamadığım için telefon heba oluyor,online oyun vs. oynamak istiyorum

Mahallede neredeyse herkeste wifi var ve 2 tane de Wifinet geçiyor

1- Wifinet'e hotspot veya başka birşeyle kaçak bağlanabilir miyim ?
2- Wifi şifresi kırılabilir mi ? kırılırsa fark edilip kimin bağlandığı bulunabilir mi ?
3- Kendi internetime usb kablo veya başka bir yoldan ucuz bir şekilde bağlanabilir miyim ?

Nette millet çok fazla dışlamış wifi şifresi kırmak isteyenleri :D

Edit: DroidVPN diye bir program var ondan ücretsiz internete giriliyor fakat 2 rootlu android telefonda da denedim bağlanıyor fakat download hızı gelmiyor ve internete girmiyor

Son düzenleme:
3 çeşit şifreleme sistemi var en eskisi wep ondan bi sonraki wpa en yenisi wpa2 wep kırılır fakat wpa ve wpa2 için aritmetiksel sayıları not defteri içine yazarak sürekli deneyerek kırmasını sağlıyosun yani hane başına ! faktör artar şifre kırması imkansız gibi bi hale gelir. en mantıklısı git bi modem al milletinde hakkını yeme :D gibi bi düşüncem var dicemde

mahalledeki tek wep şifreleme yapan dayının şifreyi kırıp 6*7 ay beleş internet kullandım :D :D
çokta güzel oluyo :D

Kırarsın da ubuntu kurman gerekiyor önce bilgisayara çünkü komut ekranı gerekiyor. Internette videolar mevcut izle bi yapabileceğini düşünyorsan yap. Zordur arkadaşın dediği gibi modem al kurtul

3 çeşit şifreleme sistemi var en eskisi wep ondan bi sonraki wpa en yenisi wpa2 wep kırılır fakat wpa ve wpa2 için aritmetiksel sayıları not defteri içine yazarak sürekli deneyerek kırmasını sağlıyosun yani hane başına ! faktör artar şifre kırması imkansız gibi bi hale gelir. en mantıklısı git bi modem al milletinde hakkını yeme :D gibi bi düşüncem var dicemde

mahalledeki tek wep şifreleme yapan dayının şifreyi kırıp 6*7 ay beleş internet kullandım :D :D
çokta güzel oluyo :D
Ahahaha hak yeme derken çatır çatır yediğini anlatıyosun :D :D

----------

Yakında net paketinin tahattütü biticek tarife veya şirketi değiştirmeyi düşünüyorum onların kampanyalarıyla alırız artık bi modem :)

Süperonline veya Uydunet geçmeyi düşünüyorum

Telefonunda root varsa babandan rica er bir kereligine yazsin 5 dk sonra wifi unut derim gibi bir sekilde ikna et : Ardindan root yetkisi verebilecegin bir dosya yoneticisi indir (Ben X-Plore uzerinden anlatacagim.)

Ordan: / root/data/misc/wifi adli alt klasorlere in. Orda wpa-supplicant gibi bir metin dosyasi olmasi lazim.Onun icinde telefonunda girdigin tum wifiler ve sifreleri var.

vu4u9ehu.jpg

6yzyzymu.jpg

Dumper ile PC ile Kırarsın Kardeşim :) Gerçi WPS Acıgı olması lazım elbet etrafında vardır :)

Telefonunda root varsa babandan rica er bir kereligine yazsin 5 dk sonra wifi unut derim gibi bir sekilde ikna et : Ardindan root yetkisi verebilecegin bir dosya yoneticisi indir (Ben X-Plore uzerinden anlatacagim.)

Ordan: / root/data/misc/wifi adli alt klasorlere in. Orda wpa-supplicant gibi bir metin dosyasi olmasi lazim.Onun icinde telefonunda girdigin tum wifiler ve sifreleri var.

vu4u9ehu.jpg

6yzyzymu.jpg
Yazıyla birlikte kopyala yapıştır yaptın demi ? :D

Anlayamadim yazi?
Ayrica tamamen bana ait bir yazidir gerek ss deki telefon ozelliklerinden gerekte imla hatalarimdan anlayabilirsiniz:)

Son düzenleme:
[FONT=&quot]edit123123[/FONT]

Son düzenleme:
Geri