• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Wifi sinyali kablolu ağa çevirme

Keep Calm Party On

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ağu 2013
Puanı
4
arkadaşlar konunun acelesi olduğu için buraya açtım çözüm bulunana kadar taşınmassa sevinirim :) mesele başlıktanda anlaşılcağı gibi wifi sinyalini kablolu ağa çevirmek istiyorum şöylede bir durum var şirketteki sistem kurulumunu ben yapmadım IT ler yapmış işte 2. ayım daha bir stand işi için wifi bağlantısını kablolu ağa çevirip 2 tane data kablosu almam lazım nasıl yapabilirim wifi şifrelerini biliyorum ama arayüz bilgilerine sahip değilim ancak telefonla destek alabilirim arayüz hakkında önerebileceğiniz cihaz var mı ?

Bir repeater switch ile Wi-Fi ağına giriş yapıp yine Wi-Fi olarak tekrar ettirebilir bunun yanında kablolu olarak paylaşabilirsin. Bir çok modemde olan köprüleme özelliği de işe yarayabilir ancak ben henüz köprüleme ile Wi-Fi sinyallerini yakalayıp kullanamadım.

Geri