• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Win 8.1 güncelleştirme sorunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Xeon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Xeon

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Şub 2013
Puanı
2
Bilgisayarıma demin format attım 170 küsür güncelleme vardı indirdim dosyaları yükleme sırasında hata oluştu hiç birisi yüklenmedi ve yüklenmiyorda

0Nb75W.png

İyi bakalım, geçmiş olsun.

Şöyle bir sorunum var ama abi fikrin varsa önerebilirsin.
Intel centrino wireless-n 6235 driverlarını felan her şeyi denedim yine de 1 metreden fazla çekmiyor. Driver kurulum yaparken %50'e geldiğinde wifi bi anda full çekmeye başlıyor fakat driver kurulumu tamamlandığın da yine eskisi gibi çekmemeye başlıyor. Sorun donanımsal değil yani bir püf noktası var ama bulamıyorum

https://www.maxigamerz.com/f739/wi-fi-sorunu-241267/

Hiç bir fikrim yok ama kendi sitesinden yeni eski farketmez orjinal driverini indirip yüklemeyi dene bi. Farklı sitelerden indirilen güncel olsalar bile hatalara sebep olan driverlar var.

Abi kendi sitesinde ki yeni eski ne var ne yok hepsini denedim. Win 7 işletim sistemine geçip denedim sonra samsung update programı var onunla defalarca denedim sürücüyü yüklüyor ama en fazla 1 metre çekiyor. Yanı başımda ki modemi bile 2 diş görüyor :D

Geri