• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Win8 Donma sorunları yardım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bjlkl
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

bjlkl

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
15 Ocak 2011
Puanı
14
Laptopumu alalı tam 1 sene oldu. Sıfır almıştım. şu anda bir takım sııntılarım var. marka lenovo.
video izlerken bugün bir donma yaşadım ve "trrtrrtrrtrr" şeklinde bir ses geldi. sorunun kaynağı ne şu anda bilmiyorum. işletim sistemi win8.1 x64

sistem özellikleri
8gb ram
intel core i7-4700MQ CPU @ 2.40 GHz 2.40 GHz
AMD radeon 2GB ekran kartı (modeli hatırlamıyorum) + intel hd grafik kalitesi
donma sorununu ilk defa video izlerken yaşadım daha önce ise laptop normal olarak açık bıraktığımda 3-4 kere donmuştu. bazen kapağı açıp kapatarak bazense güç tuşuna basarak mecburen laptopu yeniden başlatıyorum.

aşağıda cmd den yapılmış küçük bir scan var. bozuk dosyaları görebilmek için

ZVBLB0.png

Geri