• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Windows 10 Bağlan Sorunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Prograf
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Prograf

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2010
Puanı
59
Herkese selamlar , bilgisayarda Windows 10 Pro yüklü. Bilgisayarın içinde , ekran yansıtmak için dahili kendi uygulaması olan "Bağlan" var. Bütün windows 10'larda mevcut bu. Ya ağ üzerindeki başka bir cihaza (monitör-TV) görüntüyü aktarıyor yada telefon tablet gibi cihazlardaki yansıtma programlarıyla (Screen Share - Smart Share - Screen Mirror gibi) bilgisayardaki monitöre görüntü aktarılıyor. Ama benim bilgisayarda "Bağlan" uygulamasında "Korumalı İçerik Bu Cihazda Görüntülenemiyor." hatası veriyor ver ekran paylaşımını kesiyor. Herhangi bir cihaz bağlamadan direk uygulamayı açtığımda da aynı hatayı veriyor. Bunu yaşayan ve çözen oldu mu daha önce? İnternette araştırdım ama net çözüm yok belki bilen birileri vardır buralarda. İyi forumlar:kheart::kheart::kheart:

Geri