• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Windows 10 Bazi Ayarlar Kurulusunuz Tarafindan Yonetilir Sorunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan kskboyss
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

kskboyss

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
7 May 2009
Puanı
0
Herkese merhabalar. Bilgisayarima format attim ve kurulumu yaparken Microsoft hesabim ile giris yaptim. Buraya kadar normal fakat cozemedigim bir konu var.

Windows Defender'i aktif etmeye calistigim zaman aktif edemiyorum ve ayni sekilde Windows Update bolumunde de 'Bazi ayarlar kurulusunuz tarafindan yonetilir' yaziyor. Hesabim yonetici hesabi. Internetteki cozumlere baktim fakat bir sonuc elde edemedim.

Bu konuda bilgili kisilerin yardimini bekliyorum. Simdiden tesekkurler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eğer işletim sistemi korsan ise Microsoft hesabı ile bağlandığında bunu karşıya iletmiş ve sistemi kısıtlamış olabilir.

Windows Defender'in aktif olmamasının bir sebebi ise pc de başka virüs programın olması. Sizde başka virüs programı var mı yok mu bilmiyorum ama başka virüs programı kurulduğunda Windows defender devre dışı kalıyor. Böyle bir durum yoksa yine Windows'un orjinalliği ile ilgili bir durum olabilir.

Eğer işletim sistemi korsan ise Microsoft hesabı ile bağlandığında bunu karşıya iletmiş ve sistemi kısıtlamış olabilir.

Windows Defender'in aktif olmamasının bir sebebi ise pc de başka virüs programın olması. Sizde başka virüs programı var mı yok mu bilmiyorum ama başka virüs programı kurulduğunda Windows defender devre dışı kalıyor. Böyle bir durum yoksa yine Windows'un orjinalliği ile ilgili bir durum olabilir.

Sorun lisanstan kaynaklaniyormus. Lisansi degistirince duzeldi. Verdiginiz bilgi icin cok tesekkur ederim. :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri