• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Windows 10 Enterprise Full 32×64 bit Önizleme Sürümü ISO

Syndrome

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Ara 2014
Puanı
12
12ZZnD.jpg

[BILGI]Windows 10 Teknik Önizleme Sürümü [ 64 Bit ve 32 Bit İso Kalıp Dosyaları ][/BILGI]​
[BILGI]

Windows 10
önizleme sürümü
Windows 10 ile birlikte gelecek özellikleri bize tanıtıyor. Windows 10, Windows 8'de işletim sisteminden çıkarılmış olan başlat menüsü
ne yer veriyor olacak ve bu başlat menüsünü daha kullanışlıbir halde kullanıcılara sunacak. Yeni başlat menüsü melez bir yapıya sahip. Windows 8'de yer alan metro arayüzündeki uygulama kutuları bu yeni başlat menüsü içerisine dahil edilmiş ve klasik tasarım yeni metro arayüzüyle biğrleştirilmiş. Ayrıca başlat menüsü üzerinden yapılan aramalar artık hem bilgisayar üzerinde yerel olarak hem de internet üzerinden yapılacak. Böylece kullanıcılar aradıkları bilgilere ve dosyalara çok daha rahat ulaşabilecekler.

Windows 10'nun dikkat çeken bir diğer özelliği uygulamalar arası geçişin daha kolay hale getirilmiş olması. Windows 10'da mobil cihazlardan alışık olduğumuz görev yöneticisi benzeri bir yapı mevcut ve uygulama pencereleri bir arada görüntülenebilmekte. Bu pencereler kolay bir şekilde seçilebiliyor ve hızlı bir şekilde pencerelere geçilebiliyor.

Windows 10 şu ana kadar yayınlanmış olan Windows cihazlar arasında en geniş cihaz desteğine sahip olacak olan işletim sistemi. Windows işletim sistemine sahip olan Xbox One oyun konsolları, tabletler, akıllı telefonlar, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar birbirleriyle uyumlu olarak çalışabilecekler ve aynı uygulamaları kullanabilecekler.
[/BILGI]

Windows 10 Enterprise Den Görseller
qmNNzR.png

n5NN30.png

32 Bit

64 Bit

Önemli Not: Windows 10 Teknik Önizleme Sürümü'nü kullanabilmek için Windows Insider programına üye
olmanız gerekmektedir. Ücretsiz olan bu işlemi bu sayfa üzerinden gerçekleştirebilir ve Windows 10 Teknik Önizleme Sürümü'nü aktifleştirmek için gerekli olan ürün anahtarını elde edebilirsiniz:

Üye Olmak Ve Ürün Anahtarı Almak İçin Aşagıdaki Link'E Tıklayın.

https://insider.windows.com/

Bence hemen kullanmayın. Üstünden biraz zaman geçsin.

Neden Kullanmayalım Anlayamadım .. :) Ayrıca Windows Bu Sürümü 01 Ekim 2014 Tarihinde Yayınladı Bay Bir Zaman Geçti İnternette Araştırma Yaparsanız Türkçe Sürümlerine De Rastlaya bilirsiniz .

----------

Üzgünüm Deneme Sürümü Oldugu Tamamen Aklımdan Çıkıvermiş Tekrar Özür Dilerim :D

Windows 8.1 kullanıcıları eğer isterseler windows'un resmi sitesinden ücretsiz indirebilecekler lansmanda dün öyle söylediler...

Windows 8.1 kullanıcıları eğer isterseler windows'un resmi sitesinden ücretsiz indirebilecekler lansmanda dün öyle söylediler...
Bu Sürüm Ücretsiz Test Amaçlı Sürümdür Likler Direk Olarak Microsoft Tan Alınmıştır Ve Microsoft İşletim Sistemi Grubu Başkan Yardımcısı Terry Myerson Windows 10 Satışa Çıkınca windows 7 Ve Üstü Kullanıcıların Sürüm Yükseltmesi Yaparak 1 yıllıık Ücretsiz Kullanabileceklerini Açıkladı Ayrıca Piyasaya Sürülünce Tüm Kullanıcılar içinde ilk yıl Ücretsiz Olması Gündemde. :)

Şimdi bu indirip kuralım mı? napalım :D

Deneme sürümü olduğu için tavsiye etmem.Çünkü normal bir Windows gibi kullanamaya bilirsiniz.
Bu sürümü çıkartmalarının amacı,oluşan sorunları/hataları kendilerine bildirilmesini istiyorlar.Böylelikle sorunları en aza indirip sağlam sürümünü piyasaya sürüyorlar.

Geri