• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Windows 10 İçin Minimum Sistem Gereksinimlerini Açıklandı

Iyethshar

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
496
microsoft-windows-10-icin-minimum-sistem-gereksinimlerini-acikladi-705x290.png

Microsoft, önümüzdeki yaz aylarının başından itibaren Windows10’u kullanıma sunacak. Yeni işletim sisteminin hem mobil cihazlarda hem de masaüstünde minimum sistem gereksinimlerini de açıklayan şirket, muhtemelen tüm cihazların desteklenmesini sağlayacak.

Hem mobil hem de masaüstü için minimum sistem gereksinimlerini ayrı ayrı şablonlarla açıklayan Microsoft, özellikleri olabildiğince düşük tutmaya çalışmış. Yazılım devi, bu sayede hiçbir kullanıcısının yeni işletim sisteminden mahrum kalmasını istemiyor.

Mobil cihazlar için minimum sistem gereksinimleri

• 32-bit versiyon için 512 MB RAM
  • 64-bit versiyon için 1 GB
  • 4 GB dahili hafıza
  • DirectX 9 destekli ekran kartı

screenshot_8(4).jpg

Ayrıca aşağıda ekran çözünürlüklerine göre istenen dahili hafızalar da belirtilmiş.
Masaüstü bilgisayarlar için minimum sistem gereksinimleri

• 32-bit için 1 GB RAM
  • 64-bit için 2 GB RAM
  • 32-bit için 16 GB dahili hafıza
  • 64-bit için 20 GB dahili hfıza
  • DirectX 9 destekli ekran kartı

screenshot_7(9).jpg

Kaynak; Pcworld

Geri