• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Windows 10 v2004 1941.207 RTM Mayıs Güncellemesini Şimdi İndir

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
Merhaba arkadaşlar,

Mayıs ayında yayınlanacak Windows 10'un yeni büyük güncellemesi RTM haline geldi ancak şuan sadece Windows Insider kullanıcılarına sunuluyor. Mayıs'a kadar beklemek istemezseniz aşağıda anlattığım şekilde güncellemeyi inndirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ben bir süredir kullanıyorum herhangi bir sıkıntısını görmedim.

Öncelikle Windows Ayarlarına giriyoruz ve ordan Güncelleştirme ve Güvenlik seçeneğini seçiyoruz.

cTWD5v.png

Sol aşağıdan "Windows Insider Programı" seçeneğini seçiyoruz.

rF63ge.png

Önemli: Bir Outlook, Hotmail, Windowslive e-posta hesabınızın olması gerekiyor.

Bir Windows Insider Hesabı Bağlayın seçeneğine tıklayıp e-posta adresinizi girin.

7dnyLL.png

E-Postanızı girdikten sonra gelen ekrandan Insider ayarlarından "Yavaş" seçeneğini seçin, çünkü eğer Hızlı seçeneğini seçerseniz Windows'un deneme ve stabil olmayan sürümlerini yükleyecektir. Ardından eğer PC'nize restart atılması istenirse PC'nizi restartlayın.

Z9sd59.png

PC'ye restart attıktan sonra tekrar ayarlardan Windows Update'ye girin ve "Güncelleştirmeleri denetle" ye tıklayın yeni sürümü göreceksiniz, seçip yükleyin. Bilgisayarınızın donanımına ve internet hızınıza bağlı olarak indirilip yüklenmesi biraz zaman alıyor sabırla bekleyin.

RNWYn8.png

Veeee sonuç, güle güle kullanın.

YMrS9Q.png

RNWYn8

Geri