• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Windows 10'a Ücretsiz Yükseltme Programı Bitmek Üzere

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Lovecraft
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Lovecraft

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
2 Ağu 2014
Puanı
45
v5MMRz.jpg

Microsoft'un geçen yaz piyasaya sürdüğü işletim sistemi Windows 10'u ücretsiz yükleceğimiz günlerin bitmesine çok az kaldı.
Windows 7 veya Windows 8/8.1 işletim sistemlerine sahip olan kullanıcılar için başlatılan ücretsiz Windows 10 yükseltme işlemi, 29 Temmuz 2016 tarihinden sonra son bulacak.

Eğer Windows 10'a ilgili tarihten sonra sahip olmak isterseniz, 119$ karşılığında temel sürümünü satın alabileceksiniz. Microsoft yetkilileri Windows 10'u halen yüklememiş ve merak eden kullanıcıları ellerini çabuk tutmaları gerektiği konusunda uyarıyor.

Geri