• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Windows 7 Disk Sorunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
arkadaşlar arkadaşdan hard disk aldım sanırım önceden xp kuruluymuş içinde kendisine temizleyip vermesini söyledim dediğim gibi yapmış eve geldim windows 7 kurmak için diski taktım dil klavye ülke seçtim sözleşmeyi kabul ettim işletim sistemi türünü seçtim windows kurulacak disk kısmına geldiğimde herhangibir kurulcak disk yok bomboş bağlantıları kontrol ettim 4 farklı windows 7 cd si ayrı ayrı bütün sürümlerle denedim ama sonuç alamadım bu sorun neden olabilir

Hiç denemedim ama hard disk yokken de oraya kadar gelebiliyorsan büyük ihtimalle hard diskte bir sorun olmalı. Diskli hard disklerden se çalışıyor mu titriyor mu yani belki güç kablosunda falan sorun vardır :)

Bilgisayarın açılır durumdayken (w7 olan bir disk üstünden) arkadaşından aldığını 2 olarak tak yani flash bellek gibi bilgisayar okuduktan sonra NTFS olarak biçimlendir kurulumu sonra dene
bide biosun diski gördüğünden emin ol bağlantılar sağlamken görmezse disk arızalıdır

Geri