• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Windows 7 ultimate yardım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan asla055
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

asla055

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Ağu 2011
Puanı
0
Arkadaşlar konuyu tam olarak nereye açağımı bilmediğimden buraya açtım yer yanlişsa affola.

Bilgisayarıma Windows 7 ultimate yükleyeceğim bazı sorularım var. cevarlarsanız sevinirim.Beyler forumda araştırma yaptım biraz ama o kadar kapsamlı bir araştırma olmadı.sorularıma cevap verirseniz sevinirım aklıma takılan soruları yazdım.

1.Beyler .iso uzantılı dosyayi dvd ye yazıp direk yüklesem olur mu?
2. 1. Soruda yaptığımı yaparsam 2. Bir işletim sistemi olarak mı yükler yoksa diğer isletim sistemini silip sadece bu mu kalır.

3.Windows 7 ultimate yi nasıl orjinal yaparım.Açıkcası 1 ton para vermek istemiyorum:)
4. beyler bide win7 ultimate nin bi .iso kalıbında linkini atarmısınız indirem.

cevaplar için şimdiden teşekkurler.

W7 Ultimate ve orjinal yapma olayı wareze girer diye düşünüyorum. Kendin halledebilirsin, çok fazla anlatım var. .iso kalıbını bu şekilde yazdıracaksın;

q5841.jpg

Kaç işletim sistemi kuracağın, hangi diski biçimlendireceğin vs. diğer seçenekler sana sunuluyor. Sen ayarlıyorsun format esnasında.

Çok teşekkür ederim dostum . windows 7 ultimate 64bit .iso indirebileceğim bir link varsa elinde atarmısın

1.Beyler .iso uzantılı dosyayi dvd ye yazıp direk yüklesem olur mu?
2. 1. Soruda yaptığımı yaparsam 2. Bir işletim sistemi olarak mı yükler yoksa diğer isletim sistemini silip sadece bu mu kalır.
3.Windows 7 ultimate yi nasıl orjinal yaparım.Açıkcası 1 ton para vermek istemiyorum:)
4. beyler bide win7 ultimate nin bi .iso kalıbında linkini atarmısınız indirem.

• 1. Bunun için iso yazdırıcı programlar kullanarak yazdırmak gerekir.
  • 2. Birinci işlemi bitirdikten sonra, format esnasında diğer sistemi silerek yeniden kurabilirsin.
  • 3. Windows'u etkinleştirmek için, daha önce kullanılmamış key bulmak gerekir. Crack işlemi ile bunu halledebilirsin ancak bu Windows'u orjinal yapmaz.
  • 4. Yasak.

Saol cevaplar için . 4.de varsa bildığin ö.m atarmısın o da yasak deildir heralde

Saolun bir kaç tane buldum indirdim bir kaç programa taratmam lazım herkeze güvenilmiyor :)

Geri