• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Windows 7'de Medieval:Total War (M:TW) Nasıl Çalıştırılır

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
1) Bu adresten;Microsoft Download Center Microsoft Uygulama Uyumluluğu Araçkiti'ni indirin.

2) Programı kişisel bilgisayarınıza yükleyin.

3) Uyumluluk Administratör'ü nü Administratör olarak çalıştırın. Bunu yapmak için, başlat menüsünde girişi bulun, sağ tıklayın"Administrator olarak çalıştır."

Şu tarz sorulara cevap verin. "Bu programın sisteminizde değişiklik yapmasına izin veriyormusunuz" Evet diyin ve açın.

4) Sol tarafta, "Özel Veritabanı" isminde başlığı olan bir ağaç görüntüleyeceksiniz. Aşağı'da şu isimde bir başlık olmalıdır. "Yeni Veritabanı(1) [Başlıksız 1]*" Sağ tıklayın,yeniden adlandırı seçin ve hatırlanabilir bir isim verin. (örn. "Medieval")

5) Seçtiğiniz başlığı yeniden adlandırdığınıza emin olun, ve araççubuğundaki "Çöz"butonuna tıklayın. Bir diyalog ortaya çıkmalı.

6) Uygulamanın ismini girin. Sonra "Ara"butonuna basın ve dosyayı yerleştir yapın. "Medieval_TW.exe" (Medieval yükleme dosyanıza). Seçin ve ileri diyin.

7) "İşletim Sistemleri modu"altında "Microsoft Windows XP (SP 2)" 'yi seçin

8) "Uygulamayı Başlat" 'a tıklayarak test edin. Komut satırı parametrelerini soran bir diyalog görüntülenecek Sadece tamam diyin.

9) Artık oyun çalışmalı. Biraz uzun sürebilir, sabırlı olun. Hem strat_map hemde battle_map deneyin. Oyunun çalışmasından memnun olduğunuzda çıkın.

İpucu: Oyun çalışırken uygulamalar arasında değişiklik yapmayın.Bu durumda çökebilir.Özellikle grafik modu yapıyorsanız.

Şimdi kalıcı uyumluluk düzeltme eki'ni uygulamak zorundayız.

10) İki kere "İleri"yi seçin , sonra "Bitir" Artık uyumluluk yöneticisinin sağ bölgesinde Medieval için bir başlık görmelisiniz.

11) Veritabanını kaydetmek için araç çubuğunda "Kaydet"e tıkalyın.İstediğiniz herhangi biryere kaydedebilirsiniz, istediğiniz isimle, fakat ben size Medieval dosyasını öneririm.

12) Şimdi,4.adımda adını değiştirdiğini veritabanına sağ tılayın,ve kaynak menüsünden Yüklemeyi seçin.

Medieval Totatl War'u Windows 7'de oynayabilmek için forumdan istifade etmek istiyorum. Oyun başladıktan 10 dakika sonra kapamıyor. Burada bir çözüm bulabileceğimi umuyorum.

Medieval Totatl War'u Windows 7'de oynayabilmek için forumdan istifade etmek istiyorum. Oyun başladıktan 10 dakika sonra kapamıyor. Burada bir çözüm bulabileceğimi umuyorum.

Geri