• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Windows 8.1 Update 1 (Mart Ayında Yayınlanacak Güncelleme)

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Microsoft'un Mart ayında Windows 8.1 için yayınlaması beklenilen büyük güncelleme paketi Update 1 şimdiden internete sızdı. Bu güncelleme paketi Windows 8.1 için bir Servis Paketi (Service Pack) niteliğinde ve Windows 8.1'de irili ufaklı bir çok yenilik, ayar ve düzeltme yapmakta.

Bazılarına göre bu sızan paket final sürümü değil, bazılarına göre ise bu paketin final sürümünden çok farklı olmayacağını ve kurulup kullanabileceğini yönünde görüşleri var. Ben bu paketi kendi bilgisayarıma kurdum ve hiç bir sorun ya da hata ile karşılaşmadım, bilgisayarımda gözle görülür bir hızlanma oldu sanki. Yani ben de bu paketin kullanılabileceğini ve kullanılmasının faydalı olacağını düşünüyorum. Asıl final ve resmi sürümü ise Mart ayında yayınlanacak. 1.5 Ay beklemek istemeyenler aşağıdaki linklerden güncellemeyi indirip şimdiden kullanmaya başlayabilirler.
maxayrac3.jpg

Kurulum Detayları :

- Bu güncelleme paketini kurabilmek için bütün Windows güncellemelerinin yüklü olması bilgisayarınızın güncel olması gerekir.

- Bilgisayarınızın güncel olduğundan emin olduktan sonra aşağıdaki linklerden işletim sisteminize uygun versiyonu indirin ve rardan çıkarın.

- İlk önce küçük boyutlu 10mb olan güncellemeyi kurun ve bilgisayarınıza restart atın, ardından büyük güncellemeyi 570mb civarında olanı kurun. Büyük olan paketin kurlumu biraz zaman alacaktır, güncelleme tamamlanana kadar bilgisayara müdahale etmemeniz gerekir.

- Güncelleme tammalandıktan sonra bilgisayarınıza tekrar restart atın ve Windows 8.1'iniz artık en güncel sürümünde sizin onu kullanmanızı bekliyor olacak.
maxayrac3.jpg

İndirmek Linkleri :

32 Bit Windows için x86 : https://mega.co.nz/#!IQMCDZYR!736XbBwVaTJXFMyARX4cXrg-lIxkHCupQftcQrvs26o

64 Bit Windows için x64 : https://mega.co.nz/#!pUNmCJCC!8oxSVbqvdFANsAu-Mk2HdW_S5WY__CPIiGqUUpLQ56Q
maxayrac3.jpg

Gelen Yenilikler Videolu Anlatım :

One Drive sistemim çok çöken biri olarak yararlı olcağını düşünüyorum son updatelerimi tamamlayıp bende indirecem inşallah :)

Evet, One Drive devrim olacak bir özellik bence de :)

abi bunlar nedir ya yemin ediyorum gecen yükledim yine 8.1 i aynı gün içersinde geri dönmek zorunda kaldım steam açılmadı optimum otomatik olarak çalışmadı elle falan yapmak zorunda kaldım bide o nvdia bölümüne bütün oyunları tek tek eklemek ayrı bi sıkıntı zaten bi an önce en sağlam şekilde oturmasını bekliyoruz.

Win 8.1 gayet stabil. Çalıştırmadığı hiç birşey yok Steam de dahil. 2 gün önce Steam'e girdim hiç bir sorun yok.

Geri