• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

windows 8 hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrVice
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MrVice

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 Şub 2011
Puanı
88
Bazı özellikleri yok proya göre diye biliyorum.

----------

Not olarakta şunu söyliyeyim tek olarak satmıyorlarmış işletim sistemlerini içimde ne alaka diye sormak geçiyor.

Yükseltme sanırım senin aldığın daha önceden orjinal windows 7'n varsa ona ek olarak alıyorsun onu bildiğim kadarıyla :D

Cüneyt yükseltmede direk Windows 8 Pro yükseltme yazıyor.

Single ise özellikleri Proye göre sınırlandırılmış olan , eğerki windows 7nin orjinal ve proya yükseltmek istiyorsanız Windows 7 işletim sistemine uygun yükseltmeyi alıp kullanabilirsiniz ama en iyisi bana soracak olursanız temiz kurulum yapmaktır paranız varsa ben orjinal kullanmak istiyorum derseniz direk Pro sürüm alınız.

Hmm anladım Ben adam gibi sorunsuz tam sürüm arıyorum vatana gidicem bir de onlara sorayım yardımlarınız için teşekkürler :)

Geri