• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Windows 8 küçük bir sorun...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaoZ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KaoZ

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
14 Tem 2009
Puanı
152
Suan cok mutluyum yeni laptop geldi hayırlı ugurlu olur insallah ama kücük bir sorun var. İnternet sayfası kendi kendini yeniliyor. Bir şey yazmayı deniyorum hop yenileniyor. Hatta uyuz oldum Kaya'ya cevap bile yazamadım...

Firefox veya explorer farketmiyor. Bu yazıyı bile zor yazdım. Nedeni nedir bilen var mı !? yardım edebilicek biri !?

PC daha yeni geldi biraz titizim, o yüzden hani diyorum ki bilen birileri veya yaşamış tecrübe etmiş kişiler yardımcı olursa çook müteşekkir kalıcam ^^

----------

Laptp yeni geldi ama birazdan sinirden kırıcam. Belli sitelerde değil her sitede kendi kendine kafasına göre sayfa yeniliyor, deliricem. Araştırdım adam akıllı sonuç bulamadım. Yardım edebilecek biri yok mu !?

Ben Asus K55VD aldım. Windows 8 bende öyle bir sorun yok. Bence aldığın yerin teknik servisine göster derim.

chrome - maxthon - opera - safari dene birde olmadı servisle uğraşamam dersen format at

Coco bir site attı ordan 1-2 eklenti kurdum onları deniyicem. Ama eski pc'de böyle birşey olmadı neden bunda bu kadar saçma bir soru var ve neden eklentisiz durduramıyorum uyuz oldum...

----------

OLMADI eklentilerde...Net ayarlarını sıfırlasam sorun olur mu ki !? Veya başka çözümler !?

kaan netten baktımda elle tutulacak bir şey bulamadım bu yüzdenmi özelden yazdın bana ?

sadece nette (tarayıcıdamı) yapıyor bunu masaüstünde falandamı yapıyor yoksa ?

tarayıcıyı ayarlarıyla beraber silip tekrar kurmayı dene istersen firefox'da şu yolu izle aklımada başka bir şey gelmiyor. Seçenekler>Gelişmiş>Siteler sayfayı yönlendirmek istediğinde veya tazelemek istediğinde beni uyar seçeneğini işaretle.

Coco bir site attı ordan 1-2 eklenti kurdum onları deniyicem. Ama eski pc'de böyle birşey olmadı neden bunda bu kadar saçma bir soru var ve neden eklentisiz durduramıyorum uyuz oldum...

----------

OLMADI eklentilerde...Net ayarlarını sıfırlasam sorun olur mu ki !? Veya başka çözümler !?

Son attığım oldumu ?

kaan netten baktımda elle tutulacak bir şey bulamadım bu yüzdenmi özelden yazdın bana ?

sadece nette (tarayıcıdamı) yapıyor bunu masaüstünde falandamı yapıyor yoksa ?

tarayıcıyı ayarlarıyla beraber silip tekrar kurmayı dene istersen firefox'da şu yolu izle aklımada başka bir şey gelmiyor. Seçenekler>Gelişmiş>Siteler sayfayı yönlendirmek istediğinde veya tazelemek istediğinde beni uyar seçeneğini işaretle.
Onu ilk başta denedim olmadı...
Son attığım oldumu ?
Bilmiyorum deniyim oldu sanırım <3

Bilmiyorum en son attıgınıda denedim inşallah olmuştur. Şuan bir sorun yok gibi duruyor... Olursa saol gerçekten =))

Tamam beyler yeter bu kadar teşekkürler herkeze yardım için konuyu kilitliyorum. Edit: Javada yükliyim ne kaybederim... teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri