• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Windows 9 Böyle mi Olacak?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Myth93
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Myth93

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 May 2013
Puanı
2
windows9-728x364.jpg

Microsoft’un Windows 8 için sunduğu 8.1 güncellemesi kullanıcıları görsel açıdan pek tatmin etmemiş olacak ki karşımıza birçok farklı Windows 9 konsept tasarımı çıkıyor. Biz de bunların arasından en güzel 5 tanesini seçtik. Umarız Microsoft, bu konsept tasarımları ciddiye alır ve Windows 9′da en az bunlar kadar güzel bir arayüzle karşılaşırız.

windows1-728x409.png

Görev çubuğu ve ikonların değiştirildiği bu konsept tasarımda masaüstünde kullanılabilen widget’lar da var.

windows2-728x409.jpg

Bu tasarımda da daha keskin ve köşeli ikonlar kullanılırken pencere görünümleri değiştirilmiş.

windows3-728x409.png

İkonlar ve pencerelerin değiştirildiği bu tasarımda ayrıca görev çubuğu yukarıda ve yanda da bir uygulama çubuğu var.

windows4-728x409.png

Bu konsept tasarımda ise masaüstünün sağ ve sol tarafına Windows Metro arayüzünden esinlenilerek iki adet bar yerleştirilmiş.

windows5-728x455.jpg

Bu konsept tasarımda ise Windows tamamen farklı bir görünüme kavuşturulmuş.

Olursa süper olur bence şuanda windows 8 kullanıyorum resimlere göre baya gelişmiş olarak gelecek tabi yalan değilse :)

Son düzenleme:
Windows' u bırakın. Linux ve SteamOS akar. Windows her yıl bir işletim sistemi çıkarıp 300 liradan kakmaya çalışıyor. Ama Valve öyle mi? ''Al kullan. Bedava sistem. Hakkımız helal sana kullanıcı''

Umarım Valve'nin SteamOS sistemi yaygınlaştırıldığında Windows' un devri biter.

Windows' u bırakın. Linux ve SteamOS akar. Windows her yıl bir işletim sistemi çıkarıp 300 liradan kakmaya çalışıyor. Ama Valve öyle mi? ''Al kullan. Bedava sistem. Hakkımız helal sana kullanıcı''

Umarım Valve'nin SteamOS sistemi yaygınlaştırıldığında Windows' un devri biter.
kaç kişi lisanslı windows kullanıyoki?

Bunlara hiç gerek yok hala xp ye devam 8 Nisan 'da destek bitince de linuxe geçiyorum. :D

XP diye diretmenin mantığını çözebilmiş değilim. Tamam, Windows 8 size karışık ve güzel gelmeyebilir, ancak Windows 7 gibi bir sistem dururken XP gibi çağdışı kalmış hata ve buglarla dolu bir işletim sistemi kullanmak akıl kârı değil gerçekten. Biraz yeniliklere açık olmak gerekir.

XP zamanının en iyi sistemiydi bunu kabul ediyorum ancak, XP miladını doldurdu ve günümüz ihtiyaçlarına artık cevap veremiyor. Şuanda yamalarla ayakta duruyor zaten. Ne güzel mis gibi çağdaş, mordern, hızlı, stabil güzelim Windows 7 varken XP kullanılır mı ya... XP görünce ruhum daralıyor...Aylık 1000 TL para bile verseler yinede XP kullanmam, kullanamam.

XP diye diretmenin mantığını çözebilmiş değilim. Tamam, Windows 8 size karışık ve güzel gelmeyebilir, ancak Windows 7 gibi bir sistem dururken XP gibi çağdışı kalmış hata ve buglarla dolu bir işletim sistemi kullanmak akıl kârı değil gerçekten. Biraz yeniliklere açık olmak gerekir.

XP zamanının en iyi sistemiydi bunu kabul ediyorum ancak, XP miladını doldurdu ve günümüz ihtiyaçlarına artık cevap veremiyor. Şuanda yamalarla ayakta duruyor zaten. Ne güzel mis gibi çağdaş, mordern, hızlı, stabil güzelim Windows 7 varken XP kullanılır mı ya... XP görünce ruhum daralıyor...Aylık 1000 TL para bile verseler yinede XP kullanmam, kullanamam.

XP mi öyle bir işletim sistemi varmıydı ya :D

Az önce format attım oh temiz temiz kullanıyorum. :D

xvtoh8I.png

Fazla Apple'msı olmuş bence.Daha class ama gösterişli olabilirdi.Mütevazii olabilirdi biraz daha..Karma bişeyler yapılabilirdi aslında.TouchWiz widgetler özel dockbar katmanlı masaüstü bunun üzerine de bide şifreleme konuldumu tamamdır :D Fazla mı abarttım :D

Geri