• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Windows Live'e veda zamanı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Victory
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Victory

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
10 Ocak 2011
Puanı
34
16545628.jpg

Microsoft, Windows 8'in çıkışı ile Windows Live markasını tarihe gömecek.

spacer.gif

Windows 8 ile çevrimiçi hizmetlerle daha sıkı bütünleşen uygulamalar sunacak olan Microsoft, Windows Live markasını emekliye ayırmaya hazırlanıyor.

Microsoft, bir blog gönderisinde yaptığı açıklamada SkyDrive depolama hizmeti ve Messenger IM hizmetinin Windows Live hizmetiyle yeteri kadar bütünleşmediğini söyledi. Sorun, Windows işletim sistemlerinin şimdiye dek bulutla tam bir etkileşim kurcacak biçimde geliştirilmemiş olması. Ancak hem masaüstü ve laptop'larda, hem de tabletlerde ve diğer cihazlarda çalışacak Windows 8 ile bu değişecek.

Microsof'u önümüzdeki aylarda yapacağı değişiklikler arasında Windows Live ID'yi Microsoft Account olarak değiştirmek ve hesap hizmetinde bazı değişiklikler yaparak onu web tarayıcıları, Windows Phone cihazları, Windows 8'li PC ve tabletlerden erişilebilen bir ana kapı haline getirmek bulunuyor.

Kaynak: hurriyet.com.tr

Arkadaş her yeni sistemde hayal kırıklığına mı uğrayacağız ? Oyunlar linux için olsada kurtulsak şu microsoftun tekelinden...

Win7 devam ben bundan sonrası Win9 artık Win8'e bulaşmam :D

win7 çıkar çıkmazda böyleydi arkadaşlar hiçbirzaman tam olarak çıkmaz o yüzden çıktıktan 4-5 ay sonra kullanmakta yarar var

Geri