• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Windows Phone 8 Video :/

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KeremYz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

KeremYz

İngilizce Çevirmeni
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
28 Nis 2010
Puanı
43
Arkadaşlar yaklaşık 4 aylık Lumia 920 kullanıcısıyım. Telefondan çoğunlukla memnunum ancak durum şu ki; Telefona özel, daha doğrusu Windows Markette Video izlemek için herhangi bir program yok. WP8 Kullanan arkadaşlardan ricam Video izlemek için hangi program kullandıkları. Bilgisayardan CMYLMZ atıyorum izleyemiyorum dosya ortada yok :(

Windows Phone 8 hakkında hiç bilgim yok ama araştırdığım kadarı ile Windows Phone 8 için yapılmış bir tek VLC Media Player var.

Bu Player 2.99$ ücret karşılığında satılmakta ayrıca denemek için kısıtlı versiyonu indirip kullanabiliyorsun fakat deneme süresi ne kadar ve neler kısıtlı pek bilgim yok.

Buradan ulaşabilirsin : Video Player for VLC | Windows Phone Apps+Games Store (United States)

Geri