• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Windows XP LoL Sorunu [Çözüm]

everest22

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
25 Nis 2009
Puanı
0
İyi günler arkadaşlar.
Bu gün LoL yükledim ve oyuna girmeye çalıştığımda şu hatayı aldım:
Uygulama yapılandırması doğru olmadığından, bu uygulama başlayamadı. Uygulamayı yeniden yüklemek sorunu giderebilir.
Daha sonra bayağı bi araştırdım ve bu sorunun çözümünü buldum. Şu linkteki dosyayı indirip çalıştırdığınızda sorun çözülmekte. Bu sorun sadece LoL'de değil, Little Fighter 2 gibi bir çok oyunda da olabiliyor. Bu program hepsini çözüyor. İyi oyunlar :)

http://download.microsoft.com/download/e/1/c/e1c773de-73ba-494a-a5ba-f24906ecf088/vcredist_x86.exe

Eline sağlık sorunun çözümünü bulamayan arkadaşlarımız için gerekli bir konu.

Geri