• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Windows7 Kilitlenmiş Dosya

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Surya
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Surya

Merhaba arkadaşlar 2 ay önce felan pc'e format attırmıştım bilgisayarcı bir arkadaşa.Yedeğini aldı format attıktan sonra ve bana gerektiğinde yedekten geri yükleme yaparsın dedi.Bugün 'Acronis true image' programını indirdim fakat yedek kilitli olduğu için programa gösteremiyorum.Beceremeyincede programı kaldırdım.

Biliyorum konu yeri burası değil ama acil olduğu için mecbur buraya açtım.

xV3nWv.png

Kilitli klasöre sağ tıkla özellikler de ardından güvenlik sekmesine geçiş yapıp gelişmişi tıkla.
Sonra açılan pencerede sahibi sekmesine geçiş yap ve oradan sahibi belirle kilidi kaldırırsın.

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri