• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Wireless Hack | Dumpper & JumpStart

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Thaxe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Thaxe

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Nis 2013
Puanı
17
Dumpper Nedir ?

Dumpper kısaca JumpStart'ın şifreyi kırabilmesi için gerekli WPS açığı olan bilgisayarların, PIN şifresini bulabilmek için kullandığımız program.

JumpStart Nedir ?

Asıl şifreyi kırmak için gerekli program bu. Ama söylüyorum; iki programda durmadan güncelleştiriliyor, her şifre kırılır demiyorum ! Basit sözcüklü şifreler ( 11112312, thaxe222, Maxigame123 gibi. ) kolayca kırılabiliyor.

Konu Anlatımı

• [*=center]Öncelikle aşağıda verdiğim linkteki rar dosyasını indiriyoruz. Ardından herhanhi bir yere çıkartıyoruz. Dumpper zaten uygulama olarak yüklü, sadece JumpStart'ı Bilgisayara yüklüyoruz.
    [*=center]JumpStartı yükledikten sonra PC'nize reset atın. Ardından Dumpper Programına giriyoruz. Ve aşağıda ki adımları izliyoruz;

9pvYAN.png

1 - Starta basıyoruz. Aşağıda kablosuz modem listesi geliyor.

2- Üst menüden WPS bölümüne giriyoruz.

q29Apd.png

1 - Todas las redes'i işaretliyoruz.

2- Start'a tıklıyoruz.

3- Aşağıda Modemin adı ve PIN şifresi gözükmekte. Ruta yazan kısımda JumpStart'ın dosya yolu gözükmeli. En Son " Iniciar JumpStart " diyoruz ve JumpStart programı başlıyor. Geri kalan bölümü program kendiliğinden giriyor.

Gereken Programlar

NET Framework 4.0

Selam , paylaşım için teşekkürler.
Şehir merkezlerinde yaşayanlar etrafında onlarca WiFii'si olan varsa garanti bir kaç tane çıkarır.
db7BjSi.png

benimki iş görmüyor çoğunu çekemiyor bile Dumper :D

Geri